Karadeniz Pet

yumurtlar hakkında yardım lütfen

Arzu Odabas

Yönetici
Site Yöneticisi
iyi geceler arkadaşlar,
sizden öğrenmek istediğim bişey var benim kızım 31.12 2013 den itibaren 1 gün ara ile 6 adet yumurta yaptı. sadece 1 tanesi boştu o da 1. yumurta idi. Dün gece yuvada bir hareketliklik vardı ve sabah kalktığımda yuvada yavru vardı ama bu yumurta 3. yumurta idi diğerleri çıkmaz mı yoksa sırası mı şaştı anlamadım yardım yada yumurtalarla ilgili ne yapmalıyım
Şimdiden çok teşekkür ederim.

isaretlemışmıydınız yumurtaları ? kıramamış olabılırler yumurtaları ortam sıcaksa dışı kusa cok kısa banyo verın ama ortam sıcak ise buna dıkkat.

en iyisi beklemek .....

isaretlemışmıydınız yumurtaları ? kıramamış olabılırler yumurtaları ortam sıcaksa dışı kusa cok kısa banyo verın ama ortam sıcak ise buna dıkkat.

evet işaretledim. ortam fena değil ama bilemiyorum 18-19 derece falan uygun mu banyo için?

bekleyin bir kaç gün daha, yapacak bir şey yok zaten. çıkmazlarsa kaldırırsınız yumurtaları.

evet eminim çünkü hepsine baktım sadece 1 tanesi boştu onuda bir hafta kadar tutuktan sonra çıkardım. ama diğerleri dolu ya çıkmazlarsa çok üzülürüm başka bir seçenek yok mu anne biraz nazlı :) ben besledikten sonra beslemek aklına geldi siz düşünün kızımı ne kadar nazlı olduğunu :)