petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtlar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Doğukan

Doğukan Guest

Bu gün kuşlarımı çiftleşirken gördüm çiftleşme kısa sürdü ve dişi bir kaç kez kuyruğunu yine kaldırdı ama erkek çıkmadı dişi yuvalığa girmiyor sadece yuvalığın önündeki tünekde duruyor sizce yumurtlar mı yada çişftleştikden ne kadar süre sonra gelir ilk yumurta?
    Kafes küçük değiştiricemde şimdi değiştirsem yumurtlarsa yumurtaları kırar filan diye değiştirmiyiyorum değiştirsem sorun olur mu?
    Yuvalıkda kuş kumu var onun yerine kağıt parçalarımı koysam?
    Not:Dişinin kuyruğu 2 haftadır düşük bence şuanlık yumurtası yok.

#1 Doğukan, 8 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2014
  2. ogretmen

ogretmen Guest

Kusta yumurta var gibi

3. Tunç ÇAĞATAY

Yuvalığa girip hazırlık yapması lazım sanmıyorum çiftleşme oldukça artar ilgisi yuvalığa

4. jakobgul

jakobgul Guest

benim kuşumda böyle yumurta varmı diye bekliyorum 1.5 hafta oldu daha bişi yok.benimkisi yuvalıktan çıkmıyor

5. Doğukan

Doğukan Guest

Yuvalığa kuş kumu koydum.Çiftleştiğini kendim gördüm yuvalığa hazırlık yapmıyor diye yumurtlamaz mı?

Sayfayı Paylaş