Karadeniz Pet

yumurtlayacak mı? hasta mı? yardım

mücahitejderha

Meraklı Üye
Arkadaslar dişi kuş yuvadan hiç çıkmıyor ama yumurta falanda yok... ortalama 10-12 gün önce ciftlestiklerini gormustum.dün disi gün boyu kabarik durdu bugün sabah uyandigimda yuvadaydi halen yuvada acaba yumurtladi mi diye dusunuyordum az önce bi defa yuvadan cikti baktim yumurta yoktu ve kusum halen kabarik duruyordu tekrar yuvaya girdi. Neden böyle bi bilgisi olan var mi?
Bu kuş yumurtlayacak mi hasta mi.
( resim atamiyorum kus yuvada olduğu için rahatsiz etmek istemiyorum...
Lütfen yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

Az önce dişi çıktı ciftleşeceklerdi ama erkek üstüne cikinca disi kendini yavas yavas tunekten atiyor dusuyormus gibi

Güncelll

Yumurtlayacaksa popoda şişlik ve kuyrukta düşme olur hasta olsa tünekde tüyleri kabarık şekilde durur resim olsa daha iyi bir bilgi verebiliriz siz resim atmaya çalışın hayırlı üretimler inş. Yumurta vardır

Yumurtlayacaksa popoda şişlik ve kuyrukta düşme olur hasta olsa tünekde tüyleri kabarık şekilde durur resim olsa daha iyi bir bilgi verebiliriz siz resim atmaya çalışın hayırlı üretimler inş. Yumurta vardır

Sagolun. İnsaallah yumurta vardir ama dn den bu yana kabarik durmasi nornal mi acaba az önce cikmisti tekrar yuvaya girdi. Zaten yuvadan cikti ayni hemstir gibi o derecekabarik duruyor ve kabarikligi hiç duzelmiyor sonra tekrar yuvaya girip yatti. Kabarik oldugundan poposunda sislik var mi yok mu anlayamiyorum ki

Hasta Olma İhtimalide Olabilir Siz her İhtimale karşı suyuna 3 damla limon damlatın mama yapıp verin zengin içerikli bi mama olsun derim eğer hasta ise iyileşmesine yardımcı olur hemde yumurta varsa daha iyi bir protein desteği olur siz genede foto atmaya çaılışın derim

Hasta Olma İhtimalide Olabilir Siz her İhtimale karşı suyuna 3 damla limon damlatın mama yapıp verin zengin içerikli bi mama olsun derim eğer hasta ise iyileşmesine yardımcı olur hemde yumurta varsa daha iyi bir protein desteği olur siz genede foto atmaya çaılışın derim

Bu saatten sonra fotografi ancak yarin atarimda. Hasta olsa ciftlesmez heralde daha dogrusu aksam yuvadan ciktiginda tünege oturdu kuyrugunu kaldirdi sonra erkek ustune cikinca kendini yavas yavas tunekten asagi sallandirdi 2 defa.
Ve mama falan her zaman yapup veriyorum suyunu falan her gün degistiriyorum

Yumurta Streside Olabilir Bekleyelim Biraz Daha İnş En kısa Zamanda yumurtalara ve daha sonra yavrulara kavuşursan Hayırlı üretimler..

İnşaallah. Sağolun teşekür ederim. Ben yinede yarin fotografini atmaya calisirim tekrar teşekür ederim

Geri