Karadeniz Pet

Yumurtlayacak mı yumurtlamayacak mı.

• Konbuyu başlatan Aziz SARI
  • Başlangıç tarihi
Bence kafesi kapıdan uzak bıyere koy ,Kuşların kapının yanında sureklı kapı açılp kapandıkca kuşlar ürker zaten dişi baya bi ürkek duruyor ,Korkuyor kısacası kuşlar kapıdan uzak evın dıger köşe kısmına bıyere koy fazlada rahatsız etme

Şimdi yerini düzelttim de. Peki benden korkmamasını nasıl sağlarım. Şuan aramız limoni gibi zaten dişiyle. Aramı biran önce düzeltmem gerekte. :)

aaaa olmadı ama ne güzel yuvaya girmişler video çekmek için çıkartıyosun yuvadan bırak boşver :)

aaaa olmadı ama ne güzel yuvaya girmişler video çekmek için çıkartıyosun yuvadan bırak boşver :)

Yuvaya beni görünce dalıyorlar onun için çıkartıyorum. Zaten yuvada da pek bir şey yapmıyorlar. Anca duruyorlar birbirlerinin arkasında..:D

Bir de geceleri hep tünekte yatıyorlar. Bu sebeple de geceleri düşüyorlar. Kanat seslerine uyanıyorum. Işığı açıyorum melül melül bana bakıyorlar. Yarım saat yerini almasını bekliyorum gecenin bir yarısında.. Sorum şu Yuvalığa girdirip mi ışıgı söndürim yoksa tünekte uyumaya devam mı etsinler..
Şimdiden teşekkürler..:)

valla bizim kuşlar tünekte yatıyorlar normalde de tünekte yatar kuşlar

Yuvaya beni görünce dalıyorlar onun için çıkartıyorum. Zaten yuvada da pek bir şey yapmıyorlar. Anca duruyorlar birbirlerinin arkasında..:D

Bir de geceleri hep tünekte yatıyorlar. Bu sebeple de geceleri düşüyorlar. Kanat seslerine uyanıyorum. Işığı açıyorum melül melül bana bakıyorlar. Yarım saat yerini almasını bekliyorum gecenin bir yarısında.. Sorum şu Yuvalığa girdirip mi ışıgı söndürim yoksa tünekte uyumaya devam mı etsinler..
Şimdiden teşekkürler..:)

Bence tunekte kalsınlar yuvalıkta iken sıkılıp çıkmak isterlerse sorun olabilir (geç cevap verdiğim için üzgünüm foruma alışamadım daha :D )

Geri