Karadeniz Pet

Yumurtlayacak mı ?

Emirhan Can

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.Direk olarak konuya geçmek istiyorum.

Dişi muhabbet kuşum sürekli yuvaya giriyor.Bazen girip çıkıyor.Dışkısı normale göre daha büyük.Cere rengi ise kahverengi.Yuvaya girdiğinde ısırma sesi,vurma sesi gibi sesler çıkıyor.Mürekkep Balığı kemiğini daha çok ısırıyor(eskiye göre).Erkek muhabbet kuşu ile öpüşüyor yem alış-verişi oluyor.

Sizce bu kuş yumurtlar mı ? Ne olur ? Yardımcı olursanız sevinirim :) İyi forumlar.

Yumurtlarmı orasını allah bilir ama yumurta geliyorum diyor sanki.
Birde resim atarsanız bir bakalım.

Son düzenleme:
Yumurta var gibi Arkadaşlar da yorumlar atacaklardır birde onların yorumlarına bakın.

Masallah, yumurta gelecegi zaman kanatlari dusuyor. Hatta kanat uclari kuyruk hizasina geliyor. Zamanin cogunu yuvada geciriyor. Sadece diskilamak ve ciftlesme icin disari cikiyorlar.Ciftlestiklerini gorduyseniz bence 1 hafta icinde yumurtlar. Simdiden hayirli olsun :)

Masallah, yumurta gelecegi zaman kanatlari dusuyor. Hatta kanat uclari kuyruk hizasina geliyor. Zamanin cogunu yuvada geciriyor. Sadece diskilamak ve ciftlesme icin disari cikiyorlar.Ciftlestiklerini gorduyseniz bence 1 hafta icinde yumurtlar. Simdiden hayirli olsun :)

Maalesef o çiftleşmeyi biz göremedik belki de biz evde yokken çiftleşmişlerdir hiç bir bilgim yok o konuda :D Teşekkürler :)

Yakın sürede yumurtalar kuşunuz fakat kuşunuz dışarıda sanırım bu olumsuz bir durum yaratır bilginize

Yakın sürede yumurtalar kuşunuz fakat kuşunuz dışarıda sanırım bu olumsuz bir durum yaratır bilginize

Kafesde resmini çekemediğim için dışarı çıkardım.Sürekli telefona vuruyorlardı :D Geri koydum kafese resmini çektikten sonra birkaç gündür salmıyorum dışarıya.

Ev,n boş olmasını beklemişler sanırım bu saydıklarınız yumurtlama belirtileri yakın zamanda yumurta gelir merak etmeyin iyi hobiler.. :)

Geri