Karadeniz Pet

Yumurtlayacakmı?

qwxbb

Meraklı Üye
Dişi kuşum 3-4 gündür ara ara yuvalığa girip kemiriyor. Ayrıca çok az poposunda açılma var. Ancak kuyruğunda pek düşüklük farketmedim ve hiç çiftleştiklerini görmedim. Bu ne anlama geliyor sizce

Son düzenleme:
foto yolla yumurtlamam belirtileri azda olsa var

Foto çekmek için kafese yanaştığım anda dişi hemen yavruluğa giriyor. O yüzden pek mümkün olmuyor. Ama deneyecem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:04 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

vYWnbA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

on4rOR.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:27 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

jzbV6D.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

Arkadaşlar bu kuş yumurtlarmı lütfen yardım

Son düzenleme:
dışkılarında büyüme var mı kuşunuzda yumurtlama belirtileri var

Dışkı takibi yapamıyorum rahatsız etmemek için kafesin altını da temizleyemiyorum. Büyük dışkılar var ancak üstüste mi yaptılarda büyük gözüküyor yoksa yumurtlama belirtisimi anlayamadım. Sadece popo açılmaya başladı ama hiiiç çiftleştiklerini görmedim

yumurta var 2-3 güne cıkar altı şişmiş beli yumurta

Kesin yumurta var kuyruğu düşük duruyor altı şişmiş ve yüzü çekilmiş kuşun

sony xperia u tapatalk