petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtlayacakmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve oguzhan5881 tarafından 13 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. oguzhan5881

Beğenileri:
    9
    arkadaşlar daha öncede bu forumda fotoğrafını koydum yumurtlayacakmı diye sordum hep yumurtlayacak dediler ama ben emin olamıyorum. erkek dişiye yem kusuyor. hem erkek hem dişi yuvayı gagalıyolar dişi olan içine girip 10-15 saniye sonra çıkıyo kafesin içine dökülen tüyleri yuvaya götürüyolar ve dişinin kuyruğu biraz şiş ve kuyruğundaki tüyler biraz azaldı kuşum genelde resimdeki gibi duruyor kafesi değiştirmeyi düşünüyorum ama yumurtlayacaksa değiştirmiycem kuluçkadan sonra değiştiririm sizce yumurtası varmıdır bu fotoğraflar 3-4 gün öncesinden şimdi kuyruk biraz daha azaldı20160907_201146.jpg
    20160907_201215.jpg20160907_201258.jpg20160908_083843.jpg

2. Ahmet Koluk

Beğenileri:
    23
    Kuşunuz Buyuk bi İhtimale Yumurtlacaktır Sırt bolgesinden belli ne zaman belli sırtı bole

3. oguzhan5881

Beğenileri:
    9
    2 haftayı geçti yuvayla daha yeni ilgilenmeye başladı ama 2 haftayı geçti kuyruğu böle

4. Ahmet Koluk

Beğenileri:
    23
    Sizde sıkıntı vardır kafes çok kötü kuşları kendi halıne bırakın sesiz bı ortamda olsun sakın yerini değişmeyin kuşlara bakmayın vs suyunu yemi değişirken nazık olun yavaş harıket edin

Sayfayı Paylaş