Karadeniz Pet

Yumurtlayamıyor mu acaba

• Konbuyu başlatan ONUR AKTAS
  • Başlangıç tarihi
O

ONUR AKTAS

Guest
ARKADAŞLAR KUŞUM BİR HAFTADIR BÖYLE SANIRIM YUMURTA VAR ERKEK KUŞ BESLİYOR DİŞİ ÇOK NADİR OLSA DA YUVALIĞA GİRİYOR FAKAT YUMURTA TIKANIKLIĞI OLABİLİR GİBİ GELDİ HIZLI NEFES ALIYOR VE HAFİF SOLA EĞRİ DURUYOR BİRAZ DAHA BEKLEYEYİM Mİ KUŞA ZARAR GELSİN İSTEMİYORUM DA

X2r5oD.jpg
[/url][/IMG]

kuş pusuk mu duruyor?

Ilk kuluckasiysa sorun olabilir. Strese girmis olabilir. Yumurtlayamiyorsa yag surebilirsiniz. Yumurta ters gelmisse mudahele etmek gerekir.

Isiklari kapaliydi fotograf cekmek icin girdim odalarina o yuzden biraz pusuk duruyor

Kusu sitrese sokmayayim diye yag surmedim elime almiyim dedim ama 1 haftadir ayni duruyor yumurta ters gelmesi gibi bir sey olabilirmi diyorum odalari ayri ve sadce gunde 2 kere giriliyor 10ar dakika kapiyi aralayip baktigimda gayet haremketli erkek besliyor ve kafeste dolasiyor canli gayet ne kadar daha beklememi tavsiye edersiniz veterinere gotureyim mi ilk yumurtlamasi

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeşim yumurta ters olsa anlarsın popusu çok şişiyor orada bariz bir şekilde görünüyor. sen kurcalama yemini suyunu koy gerisine karışma. yoksa strese girdiiği takrdide yumurtasını eritebilir.

Geri