petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtlayamıyor mu acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ONUR AKTAS tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ONUR AKTAS

ARKADAŞLAR KUŞUM BİR HAFTADIR BÖYLE SANIRIM YUMURTA VAR ERKEK KUŞ BESLİYOR DİŞİ ÇOK NADİR OLSA DA YUVALIĞA GİRİYOR FAKAT YUMURTA TIKANIKLIĞI OLABİLİR GİBİ GELDİ HIZLI NEFES ALIYOR VE HAFİF SOLA EĞRİ DURUYOR BİRAZ DAHA BEKLEYEYİM Mİ KUŞA ZARAR GELSİN İSTEMİYORUM DA

[​IMG][/url][/IMG]

2. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    kuş pusuk mu duruyor?

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ilk kuluckasiysa sorun olabilir. Strese girmis olabilir. Yumurtlayamiyorsa yag surebilirsiniz. Yumurta ters gelmisse mudahele etmek gerekir.

4. ONUR AKTAS

Isiklari kapaliydi fotograf cekmek icin girdim odalarina o yuzden biraz pusuk duruyor

Kusu sitrese sokmayayim diye yag surmedim elime almiyim dedim ama 1 haftadir ayni duruyor yumurta ters gelmesi gibi bir sey olabilirmi diyorum odalari ayri ve sadce gunde 2 kere giriliyor 10ar dakika kapiyi aralayip baktigimda gayet haremketli erkek besliyor ve kafeste dolasiyor canli gayet ne kadar daha beklememi tavsiye edersiniz veterinere gotureyim mi ilk yumurtlamasi

#4 ONUR AKTAS, 30 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ağustos 2014
  5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence bekle illaki yumurta yapacaktır

6. hasanmet

hasanmet Guest

kardeşim yumurta ters olsa anlarsın popusu çok şişiyor orada bariz bir şekilde görünüyor. sen kurcalama yemini suyunu koy gerisine karışma. yoksa strese girdiiği takrdide yumurtasını eritebilir.

Sayfayı Paylaş