petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtlucak dişi kuş yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre TAVLAN tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Arkadaslar muhabbet kuşlarım 5 gündür çiftleşiyorlar sanırım 1 haftada yumurtlamaya başlıyor suan dişi kuşum hızlı nefes alıyor ve kuyruğu hızlı bır şeklide yukarı aşağı oynuyor kanatları yanlara ıyıce düştü bu olaylar normalmidir şimdiden teşekkürler

2. Gokay Akgul

Normaldir usta merak etme :) hayırlısı olsun.

3. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Çok saol darısı herkesin başına

4. Gokay Akgul

Eyvallah 2 çiftim var bekliyorum bende :)

5. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Benımde 2 çiftim var ama diğerleri yeni alışma sürecinde inş kuşlarından en kısa sürede yavru alırsın eşleştiririz :)

6. Mehmet Gündoğdu

yeri gelmişken sorayım bende yuvalığı kafesin tabanına koysam olurmu yoksa üstte bir yeremi sabitlemem lazım hangisi uygundur?

7. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Benimki kafesin orta kapısına takılı üstte yani ama büyük bır yuva taktım kuş rahat etsin diye kendim yaptım

8. Gokay Akgul

kapıya asmak en güzeli kafesin içi mümkün oldugunca geniş ve düzenli olmalı.

9. Mehmet Gündoğdu

benim yeni kafeste tek kapı var o yüzden sordum üste sabitlemek biraz uğraştıracak sağlam olması lazım işte..

10. Mehmet ŞEKER

tek kapılı kafesinizi bence çift kapılı ile değiştirin.

Sayfayı Paylaş