Karadeniz Pet

Yumurtluyor mu. Napmam lazimmm

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Kusum yuvalikta bu sekilde yatiyorr. Once hasta sandim ama arka kismini kaldiriyor gibi orasi sismis gibi duruyor. Yumurtluyor mu sizce

Ekli dosyalar

• 20180217_145927.jpg
    20180217_145927.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 53
Onu rahatsız etmeyin yuvalıktayken. Kafes dibinde yumurtlamaz. Kısa sürede yumurtlar bugün yarın yani. Gözünüz aydın.

Yuvalığı açmayın o yüzden yumurtlar bir şey den korkmuştur ordan elleyin alın onu yuvaya girer sonra zaten sizde yuvalıktayken açmayın o yüzden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yuvalığa kara çam talaşı ekleyin bence yumurtlamadan yumurtaları sıcak tutar zaten kuş beğenmezse talaşı atar veya fazlalığını atar.

Yuvalığa kara çam talaşı ekleyin bence yumurtlamadan yumurtaları sıcak tutar zaten kuş beğenmezse talaşı atar veya fazlalığını atar.
Talaş vardi yuvalikta ama hepsini atti disari hazirlik surecindeyken. Simdi tekrar koymak istemiyrium. Kus ustemiyo cunku. Ama yumurtalarin kirilmasindan da korkuyrium

Kuşunuz yuvayı hazır görmezse yumartlamak için yuvada beklemez emin olun.Siz hiç bir şekilde kuşları rahatsız edecek bir müdahelede bulunmayın.İhtiyacları icin ( Yem, Su , Kalamar Kemiği v.b) dışında.Kendileri her şeyi yapıyorlar siz sadece uzaktan izleyin.Hayırlısı olsun şimdiden :)

Kuşunuz yuvayı hazır görmezse yumartlamak için yuvada beklemez emin olun.Siz hiç bir şekilde kuşları rahatsız edecek bir müdahelede bulunmayın.İhtiyacları icin ( Yem, Su , Kalamar Kemiği v.b) dışında.Kendileri her şeyi yapıyorlar siz sadece uzaktan izleyin.Hayırlısı olsun şimdiden :)
Yorumunuz icin tesekkur ederim. Merak ettigim bir sey daha var aslinda. Kalamar kemiginin fazlasi zararli mi. 1 haftada 2 tane kalamar tuketti. Yumurtanin kabugu kalin olur yavrular cikamaz dediler. Yeterli mi yoksa bi tane daha alayim mi

Ben kuşlarımdan 6 kuluçka aldım ve kafesinde kalamar kemiğini eksik bulundurmadım bu zamana kadarda hiç bir sorun yaşamadım.

Geri