petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtular Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DarkredBlue61 tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Arkadaşlar 1 Nolu Yumurta Normalde Bugün 15. Gün Fakat İçinde Pek Bişey Görünmüyor Gibi Kuşumun 2. Yumurtaya Yatışı 1.de 5 2.dede 5 Yumurta Yaptı Ama 5Numara En Son Çıkan Onda Neden Böyle Şey Var Sanki Kan Pıhtısı Gibi 1 Nonun 18 Gününü Doldurmasına 3 Günü Varken

2. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    5 dolu. Icinde bir olusum var. Kirmizi damarli görüntü varsa doludur

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İyide 1.dede Var Sanki İçinde Sıvı Var Belli Oluyor 5. En Son Çıkan O Neden öylede 2. Yumurtaya Yatışı Diğerleri Boş Çıkmaması Gerekiyor ?

4. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Ici sivi olarak gorunen sadece sari olan bostur ama siz ellemeyij. Damarli olan kirmizi olan doludur

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    peki normal mi boş olmaları sizce?

6. NeDemekŞakir

NeDemekŞakir New Member

Beğenileri:
    0
    Benim dişi kuluçkadan hiç kalkmıyor 7/24 yumurtaların üzerinde.hiç yuvalıktan çıktığını görmedim.En azından dışkısını yapmak için çıkması gerekmiyor mu yoksa durum normal mi.

7. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Benimkide Aynı Aklı Var Heralde O Kadarda :) Bazen Canım Sıkılıyor Elimle Çıkartıyorum Dişariya Pisliyor Oynayıp Yerine Koyuyorum İllaki Belirli Aralıklarla Çıkar Büyükçe Yapar Merak Etme

8. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtalar dan boşda var benim tahminim 1 tane

9. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Normaldir hocam. Insanlarda da karavana olur. Dollenmemistir disi vitamini iyi almamistir doğaldır. Çıkanlar saglikla buyur insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Ayrica bizimki tahmin insallah aksi cikar

10. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    1 numara boş
    5 numara oluşuyor

11. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    1 i Boş Yani?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:14 --

Tşk Ederim :) Benim Dişi Biraz Huysuz Vermiycem Diyor Başka Bişey Demiyor :) Hayırlısı Olsun Bakalım Naparız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:15 --

Teker Teker Atayımmı Anlaşılırmı Acaba Bana Sadece 5 Dolu Gibi Geldi Ayrıca 5 En Sonuncu Yumurta Sadece Onda Doluluk GÖstergesi Var

Sayfayı Paylaş