Karadeniz Pet

Yumurtular Hakkında

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar 1 Nolu Yumurta Normalde Bugün 15. Gün Fakat İçinde Pek Bişey Görünmüyor Gibi Kuşumun 2. Yumurtaya Yatışı 1.de 5 2.dede 5 Yumurta Yaptı Ama 5Numara En Son Çıkan Onda Neden Böyle Şey Var Sanki Kan Pıhtısı Gibi 1 Nonun 18 Gününü Doldurmasına 3 Günü Varken
W1NDrq.jpg

3YmzRO.jpg

RoWD6G.jpg

5 dolu. Icinde bir olusum var. Kirmizi damarli görüntü varsa doludur

5 dolu. Icinde bir olusum var. Kirmizi damarli görüntü varsa doludur

İyide 1.dede Var Sanki İçinde Sıvı Var Belli Oluyor 5. En Son Çıkan O Neden öylede 2. Yumurtaya Yatışı Diğerleri Boş Çıkmaması Gerekiyor ?

Ici sivi olarak gorunen sadece sari olan bostur ama siz ellemeyij. Damarli olan kirmizi olan doludur

Benim dişi kuluçkadan hiç kalkmıyor 7/24 yumurtaların üzerinde.hiç yuvalıktan çıktığını görmedim.En azından dışkısını yapmak için çıkması gerekmiyor mu yoksa durum normal mi.

Benim dişi kuluçkadan hiç kalkmıyor 7/24 yumurtaların üzerinde.hiç yuvalıktan çıktığını görmedim.En azından dışkısını yapmak için çıkması gerekmiyor mu yoksa durum normal mi.

Benimkide Aynı Aklı Var Heralde O Kadarda :) Bazen Canım Sıkılıyor Elimle Çıkartıyorum Dişariya Pisliyor Oynayıp Yerine Koyuyorum İllaki Belirli Aralıklarla Çıkar Büyükçe Yapar Merak Etme

Yumurtalar dan boşda var benim tahminim 1 tane

Normaldir hocam. Insanlarda da karavana olur. Dollenmemistir disi vitamini iyi almamistir doğaldır. Çıkanlar saglikla buyur insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Ayrica bizimki tahmin insallah aksi cikar

1 numara boş
5 numara oluşuyor

Yumurtalar dan boşda var benim tahminim 1 tane

1 i Boş Yani?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:14 --

Normaldir hocam. Insanlarda da karavana olur. Dollenmemistir disi vitamini iyi almamistir doğaldır. Çıkanlar saglikla buyur insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Ayrica bizimki tahmin insallah aksi cikar

Tşk Ederim :) Benim Dişi Biraz Huysuz Vermiycem Diyor Başka Bişey Demiyor :) Hayırlısı Olsun Bakalım Naparız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:15 --

1 numara boş
5 numara oluşuyor

Teker Teker Atayımmı Anlaşılırmı Acaba Bana Sadece 5 Dolu Gibi Geldi Ayrıca 5 En Sonuncu Yumurta Sadece Onda Doluluk GÖstergesi Var

Geri