petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtya ne kadar kaldı

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Onur TÜFEKCİ tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Onur TÜFEKCİ

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki resimleri ekledim. Sizce tür olarak hangi türler ? Birde sizce acaba dişinin yumurtaya yatmasına çok mu vardır ? Sürekli bu haldeler ama, pek bilemedim :)

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuslarin opusmesi birbirlerini kaşımasi vb durumlar anlastiklarina isarettir..siz duzenli olarak bakimlarini yaparsaniz mama ve vitamin takviyesi yaparsaniz bu sureyi hizlandirmis olursunuz..masallah guzel ve genc kuslar ama biraz daha zamana ihtiyaclari var..

3. Onur TÜFEKCİ

Teşekkür ederim Serkan bey yırumunuz için, o zaman yuvalık takmak için erken sanırım

4. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Hayir tabiki degil direk takabilirsiniz şuan. .daha cabuk kizisirlar

5. Onur TÜFEKCİ

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için tek olarak çok besledim ama çift olarak ilk kez besliyoruom. Arama motorunda resimlerden baktığımda kuyruğu düşmesi vs. falan biraz popo kısmının yukarda olması durumları mevcut. Acaba düşüncesi oluştu. O yüzden danışmak istedim :)

6. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Yuvalik takmazsaniz yavruyu daha cokkk beklersiniz..

7. Sevtap DERİN

Umarım en kısa sürede alırsınız. Yuvalığı hemen takın. Bol yavrulu olurlar inşallah. Gerçekten çok güzel ve bakımlı kuşlar.

8. Onur TÜFEKCİ

Teşekkür ederim Senorita. Bu arada yerli mi ingiliz mi o konuda da yardım edebilir misiniz :)

9. Samet YILDIRAN

dişi olan (beyaz) albino dieri ise sanırım ingiliz olabilir

10. Onur TÜFEKCİ

Evet Samet bey dişi albino, fakat tür olarak pek anlamadığım için erkekte fikrim yok, yorum için teşekkürler.

11. Samet YILDIRAN

ben 13 yaşimdayım :)

12. Onur TÜFEKCİ

Bende 28 yaşındayım yaşın ne önemi var :) bilgi için teşekkürler :)

13. Sevtap DERİN

Tür olarak bende pek anlamıyorum açıkcası. Beyaz olan apaçık ama diğeri emin olmamakla İngiliz diyorum. :)

14. Onur TÜFEKCİ

İngiliz siye aldık ama bende anlamadığım için sormak istedim teşekkürler cevap için :)

15. Gökhan YILDIZ

yeşil kuşun sırtından ingiliz olduğunu nasıl anlıyorsunuz helal olsun kendinizi çok geliştirmişsiniz... ayrıca diğer kuşta albino değil çift faktor, şunuda söylemeden edemeyeceğim resimle yumurtanın ne zaman geleceği belli olmaz...

16. Mehmet ŞEKER

ikisi de yerli. dişi kuş lutino

17. Gökhan YILDIZ

lutino değil mehmet bu kuş çift factor, lutino ve albinonun gözü kırmızı olur bunun gözü siyah

18. Mehmet ŞEKER

ben mi yanlış görüyorum kuşun gözü kırmızı gibi.

19. Sevtap DERİN

Pardon ama dalga mı geçiyorsun? Orada yazdığımı iki gözünü aç öyle oku. Emin olmamakla yazmışım.

20. Onur TÜFEKCİ

Tekrar merhaba,

Tür bilmediğim için danışmak istedim bazı arkadaşlar görüşlerini söylediler sağolsunlar.

Göz rengine gelince göz kırmızı üstadlar, teşekkürler.

Sayfayı Paylaş