petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumuttalı mama kuşa verilmek sureti ile kalanı kaç gün buzdolabında saklayabiliriz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Cicikuş3517 tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Cicikuş3517

Cicikuş3517 New Member

Beğenileri:
    0
    Yani bitene kadar yada ne zamana kadar saklayabiliriz mamayi buzbolabinda.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    şahsen ben ilk başlarda orantıyı tutturamadığım için çok fazla yapıp kalmasına neden oluyodum ve 1 gün kadar bekletiyordum maksimum .Şuan oranları ayarladım kalmıyo hiç sonraya

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    kuşa yetecek kadar mama hazırlamalısın. Yumurtayı haşlayınca yarısını ver, kalanı dolapta 1 gün durur..

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Kuş sayısına göre mama hazırlamak en doğrusu. Bir adet humurtanın fazla geleceği durumlar da yumurtanın yarısı kullanılıp diğer yarısı buzdolabında muhafaza edilerek ertesi gün kullanılabilir

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Butun mamaya yumurtayi karistirmadikca karanlik ve serin ortamda uzun sure saklayabilirsin. Ihtiyacij olan kismi ocin yumurta hasla ve karistir.

6. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Buzdolabından yumurta ya da mamayı çıkarıp kuşlara vermekte sorun yok mu arkadaşlar. Kuşların yiyeceklerinin oda sıcaklığında olması lazım diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş