Karadeniz Pet

Yunus Parklarının Öteki Yüzü...

• Konbuyu başlatan İrem KAPLAN
  • Başlangıç tarihi
İ

İrem KAPLAN

Guest
Yunus parkları hayvanlara yapılan işkencelerden bir diğeri...Ve birçok insan onları hala gülerek izliyor...Lütfen bilinçlenelim,bilinçlendirelim,bu işkenceye ortak olmayalım ve bu kısa belgeseli izleyelim..

Sualtı Araştırmaları Derneği | Madalyonun Öteki Yüzü: Deniz Parkları

Daha ayrıntılı bilgiler edinmek isterseniz de kesinlikle The Cove belgeselini izlemenizi öneririm...Şahsen ben,izledikten sonra o insan ırkından nefret ettim...

yanlış anlaşılma olmasında yunus parkı normal bir park değilki her yerde olsun zaten giden kesimde belli kesim ve belli yerler mesela toplasan türkiyede 5 tane varmıdır bilmiyorum ama bence yoktur

tabi 1 tane bile olsa hiç hoş bişey değil hayvanlara eziyet ama onlara gelene kadar daha neler neler var dışardaki kedi köpeklere yapılan işkenceler daha fazla

kısaca önce kendi çevremizden başlamak gerek bişeyler yapmak istiyorsak diye düşünüyorum ben

yanlış anlaşılma olmasında yunus parkı normal bir park değilki her yerde olsun zaten giden kesimde belli kesim ve belli yerler mesela toplasan türkiyede 5 tane varmıdır bilmiyorum ama bence yoktur

tabi 1 tane bile olsa hiç hoş bişey değil hayvanlara eziyet ama onlara gelene kadar daha neler neler var dışardaki kedi köpeklere yapılan işkenceler daha fazla

kısaca önce kendi çevremizden başlamak gerek bişeyler yapmak istiyorsak diye düşünüyorum ben

Kesinlikle haklısınız hayvanlara yapılan zulümlere asla dayanamam fakat maalesef benim bulunduğum şehirde mevcut ve ben bu duruma üzülüyorum..Böyle şeylere talep oldukça doğal olarak başka ülkelerden o hayvanlar hiç uygun olmayan koşullarda getirilip,eğitim adıyla işkence görüyor sadece bilgilendirmek istedim

Bunları bile bile yunusları havuzda seyretmekten mutluluk duyan insanlar var. İşin bence en acı tarafı bu.