petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yurtdışına çıkacağım kuşum ne olacak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Korkmaz tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    merhaba.... 3 aylık evcil konuşan kuşum var kuşumla aramız çok iyi fakat işlerim nedeniyle bir hfta yurtdışına çıkacam... 1 çiftim var onlar zaten evcil değil onlarda sorun yok... onlar birbirleriyle ilgileniyor... ama kendi odamdaki kuşum evcil ve konuşkan... bir hafta boyunca evde ne yapar tek? kuşum bu zaman diliminde benden soğur mu? neler yapmam gerek... bir arkadaşıma mı versem bakması için? yurtdışından döndüğümde kuştan garip hareketler görmek istemiyorum... uzman arkadaşllrrdan yorum bkliyorm...

2. Jumbo istiyorum

Jumbo istiyorum New Member

Beğenileri:
    0
    bence bi arkadaşınıza bırakmanızda fayda olacak bir hafta kısa bir süre değil. Bu şekilde aklınız evde kalır.

3. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    bilmiyorum ne yapacağım kafam karışık baya :rolleyes:

4. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşta olur tavsiyem yası büyük amca ve teyzelere bırakma ihtimaliniz varsa kuşunuz sıkılmaycaktır ve geldiginizde aynısı gibi bulma ihtimaliniz yüksek bir kaç hafta içinde eski haline döner

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tabiki birine emanet etmeniz daha iyi siz yokken kimse bakmayacak mi o çifte de evde

6. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    hocam ben dayıma evin anahtarını veririm yem su vs onları değiştirir çiftin orada sıkıntı yok. sıkıntım bana alışık olan kuşumda. bana çok bağlı 1 haftada huyları değişirse ondan korkuyorum

7. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Evde tek bırakıp gitmeyin alıskın tek kuş için tehlikeli cift olsa ugramasanda olur yemini suyunu koy gerisi önemli degilde alıskın kus tek basına bırakmak iyi degil muhakkak birisine bırakmanız

8. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    teşekkürler hocam çok sağolun değerli yorumunnz içn

Sayfayı Paylaş