Karadeniz Pet

yuva fobisi

• Konbuyu başlatan filiz Tohum
  • Başlangıç tarihi
F

filiz Tohum

Guest
arkadaşlar bizim dişi alındığından beri yuvayla alakası olmadı.sadece geçen yıl eşi olsun diye eş almıştım yavru (oda dişi çıktı) yazın balkona koyduğumda sıcak oluyor diye yuvaya giriyordu oda ona özenip yuvaya giriyordu.
bunun haricinde pek yuva sever bir dişi değil
6 aydır eşte öpüşüp koklaşıyor (çiftleşme yok , izin vermiyor erkeğine)
ben özendirmeye çalışıyorum dikkat çekmeye çalışıyorum yuvaya ama nuh diyor peygamber demiyor
zamanı gelince yuvasını sahiplenir mi? böyle devam mı eder?

tabiki zamanı geldiğinde giriçektir ancak tabi buna bulunduğu yer eş secimi stres gibi engelere takılmazsa

bir dişi yuvayı neden benimsemez onu anlamıyorum
illa yavrusu olsun diye derdimde yok zaten ne zaman nasipse o zaman olur :)

filiz hanım yavru olduğu için de girmeye bilir cunki yavrular tek yaşadiği zaman iç gudusel olarak davraniyor ve buda baya bi zaman aliriyor.

Bos bi odaya koy fazla ilgi gosterme yem suyunu degistir sadece eyer tuy degisiminde degilseler 3 hafta veriyorum kuslarin degisicek bide kafa izasinda biyere koyabilirsen guzel olur 2 ciftim var ikiside yumurtladi tam 5 aydir baska odadaydilar bende senin gibiydim kafa izasinda biyere koydum sadece yem su ve ozellikle ara ara mama vermelisin gerisini izle

filiz hanım yavru olduğu için de girmeye bilir cunki yavrular tek yaşadiği zaman iç gudusel olarak davraniyor ve buda baya bi zaman aliriyor.

yok yavru değil yavruluğundan beri girmiyor 2 yıla yakındır bende cadı ...olgunluk evresinde ve kızışmış bir dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:05 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

Bos bi odaya koy fazla ilgi gosterme yem suyunu degistir sadece eyer tuy degisiminde degilseler 3 hafta veriyorum kuslarin degisicek bide kafa izasinda biyere koyabilirsen guzel olur 2 ciftim var ikiside yumurtladi tam 5 aydir baska odadaydilar bende senin gibiydim kafa izasinda biyere koydum sadece yem su ve ozellikle ara ara mama vermelisin gerisini izle

ama ben onlarla sohbet etmeden duramam ki! :( onlara öyle yaparsam cadının tribinden öürüm artık.
dün onu tuttum diye hala trip atıyor yanıma gelmiyor...nasıl olacak!

Geri