petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuva fobisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve filiz Tohum tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. filiz Tohum
    Gizli

arkadaşlar bizim dişi alındığından beri yuvayla alakası olmadı.sadece geçen yıl eşi olsun diye eş almıştım yavru (oda dişi çıktı) yazın balkona koyduğumda sıcak oluyor diye yuvaya giriyordu oda ona özenip yuvaya giriyordu.
    bunun haricinde pek yuva sever bir dişi değil
    6 aydır eşte öpüşüp koklaşıyor (çiftleşme yok , izin vermiyor erkeğine)
    ben özendirmeye çalışıyorum dikkat çekmeye çalışıyorum yuvaya ama nuh diyor peygamber demiyor
    zamanı gelince yuvasını sahiplenir mi? böyle devam mı eder?

2. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    tabiki zamanı geldiğinde giriçektir ancak tabi buna bulunduğu yer eş secimi stres gibi engelere takılmazsa

3. filiz Tohum
    Gizli

bir dişi yuvayı neden benimsemez onu anlamıyorum
    illa yavrusu olsun diye derdimde yok zaten ne zaman nasipse o zaman olur :)

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

filiz hanım yavru olduğu için de girmeye bilir cunki yavrular tek yaşadiği zaman iç gudusel olarak davraniyor ve buda baya bi zaman aliriyor.

5. zeko
    Gizli

zeko Guest

Bos bi odaya koy fazla ilgi gosterme yem suyunu degistir sadece eyer tuy degisiminde degilseler 3 hafta veriyorum kuslarin degisicek bide kafa izasinda biyere koyabilirsen guzel olur 2 ciftim var ikiside yumurtladi tam 5 aydir baska odadaydilar bende senin gibiydim kafa izasinda biyere koydum sadece yem su ve ozellikle ara ara mama vermelisin gerisini izle

6. filiz Tohum
    Gizli

yok yavru değil yavruluğundan beri girmiyor 2 yıla yakındır bende cadı ...olgunluk evresinde ve kızışmış bir dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:05 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

ama ben onlarla sohbet etmeden duramam ki! :( onlara öyle yaparsam cadının tribinden öürüm artık.
    dün onu tuttum diye hala trip atıyor yanıma gelmiyor...nasıl olacak!

Sayfayı Paylaş