petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuva hazırlıkları başladı galiba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve murataydın tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    Selamlar arkadaşlar .

Bugun benım icin bir milad oldu . dişi kuşumun yuvaya girip cıktıgını bi kac kere görmüştüm . bi haftadır yuvada talaş felan bırakmadı bi tutam var sadece . heryeri kemiriyor felan ama erkekle araları bozuk demiştim . hatta konuda acmiştim .

Bugun kuşlarımın fotosunu cekeyim derken yanlışlıkla video tuşuna bastım ve şu görüntüler cıktı :eek:

[YOUTUBE]HraZXANV06Y[/YOUTUBE]

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=15175]murataydın[/MENTION] kardeşim hadi hayırlısı maşallah. Evet yakında gelir inşallah. Güzel haberlerini ver bize.

3. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Dişi yuvaya daha yeni yeni ısındığı için erkeğin oraya girmesini istemiyor olabilir.Merak etme İNŞAALLAH yakında yavru haberleri alırız.

4. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah abi . bakalım bekliyorum işte .

inşallaj . evet erkek girmeye calıstıkca bi kızışıyolardi. şimdi okadar sorun yapmıyo ama yine arada bi patırtı kütürtü kopuyo bi sanıye icinde ikiside dısarda :D
    Dişi haylı zaman geciriyor icerde . bakalım bi haftaya kadar bişeyler olur herhalde .

5. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Benim dişi kuşum yumurtlamaya 3 hafta kala normalden daha fazla girip çıkıyordu yuvalığa, son 1 haftada kafesin tüneklerinde zor görmeye başladım.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah çok güzeller inşaallah yakın zamanda yumurtlar

7. TALİP TEKEDERELİ

Beğenileri:
    0
    Maşallah hadi hayırlısı. Bekliyoz güzel haberlerini.. fazla rahatsız etme çifti.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş