Karadeniz Pet

Yuva hazırlıkları başladı galiba

murataydın

Paylaşımcı Üye
Selamlar arkadaşlar .

Bugun benım icin bir milad oldu . dişi kuşumun yuvaya girip cıktıgını bi kac kere görmüştüm . bi haftadır yuvada talaş felan bırakmadı bi tutam var sadece . heryeri kemiriyor felan ama erkekle araları bozuk demiştim . hatta konuda acmiştim .

Bugun kuşlarımın fotosunu cekeyim derken yanlışlıkla video tuşuna bastım ve şu görüntüler cıktı :eek:

[YOUTUBE]HraZXANV06Y[/YOUTUBE]

[MENTION=15175]murataydın[/MENTION] kardeşim hadi hayırlısı maşallah. Evet yakında gelir inşallah. Güzel haberlerini ver bize.

Dişi yuvaya daha yeni yeni ısındığı için erkeğin oraya girmesini istemiyor olabilir.Merak etme İNŞAALLAH yakında yavru haberleri alırız.

[MENTION=15175]murataydın[/MENTION] kardeşim hadi hayırlısı maşallah. Evet yakında gelir inşallah. Güzel haberlerini ver bize.

inşallah abi . bakalım bekliyorum işte .

Dişi yuvaya daha yeni yeni ısındığı için erkeğin oraya girmesini istemiyor olabilir.Merak etme İNŞAALLAH yakında yavru haberleri alırız.

inşallaj . evet erkek girmeye calıstıkca bi kızışıyolardi. şimdi okadar sorun yapmıyo ama yine arada bi patırtı kütürtü kopuyo bi sanıye icinde ikiside dısarda :D
Dişi haylı zaman geciriyor icerde . bakalım bi haftaya kadar bişeyler olur herhalde .

Benim dişi kuşum yumurtlamaya 3 hafta kala normalden daha fazla girip çıkıyordu yuvalığa, son 1 haftada kafesin tüneklerinde zor görmeye başladım.

Maşallah çok güzeller inşaallah yakın zamanda yumurtlar

Maşallah hadi hayırlısı. Bekliyoz güzel haberlerini.. fazla rahatsız etme çifti.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri