Karadeniz Pet

yuva için talaş yardım

veysel boz

Meraklı Üye
çevremde bi 1-2 petshopa sordm talaş sadece kemirgenler için var dedi ben almadım şimdi yuvalığa atmak için herzaman alşveriş yaptgm petshop sitesindede sadece hamsterler için var farkedermi bu bide hepsi kokulu çam kokulu elma kokulu vs farkedermi bu

ayrıyetten bi sorum daha var bu frutti pate var versele laganın maması meyveli ballı falan 1 kg almayı düşünüyorum 5 kuşa hafatada 1-2 sefer versem 1 aydan fazla gider bozulma ihtimali varmıdır paket açıldıktan sonra

Son düzenleme:
Hamster talasi kullanabilirsiniz.
koku kismi aramosi,daha iyi olur hatta.

aroması farkedermi ben çamkokulu almayı tercih ederim limonlusu falanda var şimdi kuşlara ağır gelir girmezlerse diye düşündüm

teşekkürler

Isıl işlem görmüş hamster talaşı kullanabilirsin. Sağlıklı oluyor. Mamaya gelince de serin ve ağzı kapalı olsun Levent Abi'nin de dediği gibi son kullanma tarihine kadar kullanılabilir.

tamam gökhan bey teşekkür ederim

çevremde bi 1-2 petshopa sordm talaş sadece kemirgenler için var dedi ben almadım şimdi yuvalığa atmak için herzaman alşveriş yaptgm petshop sitesindede sadece hamsterler için var farkedermi bu bide hepsi kokulu çam kokulu elma kokulu vs farkedermi bu

ayrıyetten bi sorum daha var bu frutti pate var versele laganın maması meyveli ballı falan 1 kg almayı düşünüyorum 5 kuşa hafatada 1-2 sefer versem 1 aydan fazla gider bozulma ihtimali varmıdır paket açıldıktan sonra

bu mamadan kendım de kullanıyporum kavanozda serın bır yerde bozulma yapmıyor :) kuslar asırı saldırıyo bu mamaya :D

Geri