petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuva Kavgası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve harun35 tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. harun35

harun35 Guest

1)Salmanın içinde bir yuvaya 2 çift talip ve birbirleri arasında kavga çıkıyo yuvayı bi çift yalnız bıraktımı diğeri giriyo çiftleştiklerini görüyorum kuşlarn yumurta geldikten sonra düzelirmi yoksa yumurtalara bişey olurmu napmam gerekio :(

birde yeşil bi erkek diğer yeşil 2 kuşu sürekli kovalıyo bunun sebebi nedir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

ustalar bi yardım lütfen?

#1 harun35, 18 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bence cift halindekileri ayırmalısın salmada yavru büyütmek zor oluyor icine bir bölme gibi birşey yapabilsin

3. Muharrem KARAKOÇ

Kardeşim bende salma denedim aynı olay başıma geldi birbirlerinin yumurtalarını ya yiyiyorlar yada kırıp atıyorlar

4. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    ayrı ayrı kafeslere koy çiftleri yuvalık tak ikisinede ayırmazsan kavga cok olur

5. harun35

harun35 Guest

şimdi ayırsam yer değişikliği sıkıntı olurmu?

6. Muharrem KARAKOÇ

Ayır kardeşim ayır

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    olmaz tahminimce ben 2 gün önce kafeslerini değiştirdim yine yuvalıga giriyorlar

8. harun35

harun35 Guest

ya bi sorum daha var eşi olmayan bi dişi nie yuvalığa girip durur yuvalıkta zaman gecirir?

9. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o kuşta kızışmış durumdaysa kızgınlık yumurtası yapabilir

10. harun35

harun35 Guest

daha önce fotosunu atmıştım kuşun hatrlatmak için atayım tekrar [​IMG] bu kuş

Sayfayı Paylaş