Yuva Kızdırması mı?

Konusu 'Cennet Papağanı Üretimi' forumundadır ve Mehmet Uygur tarafından 2 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. Mehmet Uygur

Mehmet Uygur Aktif Üye

Beğenileri:
    2
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Köpek, Kedi, Akvaryum, Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    2 tane
    Herkese merhaba arkadaşlar,
    Bundan yaklaşık bir ay önce 1,5 yaşındaki erkek kuşuma dişi bir kuş aldım. Herhangi bir ısırma vs. yok, gün içinde bol bol yem kusma gözlemliyorum fakat erkek kuşum dişinin yanında duramıyor. Dişi ne zaman yanına gitse erkek kaçıyor. Fakat erkekte uzakta duramıyor biraz sonra gelip kuyruğunu ısırmaya çalışıyor yem kusmaya çalışıyor. Kaşıma, ayak atma gibi şeyleri görmedim. İlk sorum şu eş tutma yolunda herhangi bir sorun varmı?, İkinci sorumda şu ; Dişi kulum son günlerde yuvaya giriş çıkışlarında büyük bir artış oldu, Dişi giriyor erkek arkasından takip ediyor fakat yuvaya giremiyor. Sizce bu yuva kızdırmasımıdır?. Cevaplarsanız teşekkürler.

2. Süleyman YERLİ

Süleyman YERLİ Profesyonel

Beğenileri:
    702
    Yer:
    Darıca / KOCAELİ
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Yanlış anlamayın ama fotoğraf istemek zorundayım. Maalesef, iki erkek ya da iki dişi kuşun veya henüz yavru olan kuşlarının neden çiftleşmediğini veya eş olup olmadıklarını soran o kadar çok kişi var ki, artık bu tür sorulara cevap verdiğim zaman "acaba?" diye soruyorum kendime.

3. Mehmet Uygur

Mehmet Uygur Aktif Üye

Beğenileri:
    2
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Köpek, Kedi, Akvaryum, Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    2 tane
    Süle
    Süleyman Bey ben yanlış kategoride açtığım için tekrardan ''Yuvaya Alıştı Mı?'' diye konu açtım orayada resim yükledim. Zahmet olmazsa bakarmısınız. Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş