petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuva malzemesi olarak...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve deniz kasar tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. deniz kasar

Merhaba
    Yuvada yumurtaların bir arada durması için beyaz köpükten, hani şu birbirine sürtünce kar gibi yağan, beyaz eşya ambalajlarından çıkan malzemeden yuvanın ölçüsünde kestim, ortasını da bıçakla kazıyarak ortaya meyilli bir şekil yaptım. şimdi bu malzeme yanlış bir seçim midir? Yapısı itibariyle dışkının sıvısını emecektir diye düşünüyorum. Doğal olmayan bir malzeme olduğundan sağlık açısından sakıncası var mıdır ya da doğal olmadığı için anne tarafından kabul edilmeme gibi bir şey söz konusu olabilir mi?

#1 deniz kasar, 2 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Temmuz 2013
  2. Kaan KOÇ

Kaan KOÇ Guest

Kuş onu gagalaya gagalaya paramparça eder folluklu ortası çukur yuvalıklar var 7-8 ₺ alın onlardan bir tane

3. Mehmet ŞEKER

kesinlikle koymayın.kuş onu gagasıyla paramparça yapar durum kötüye gider.

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Oo çok kötü bir durum tırnakları içine batar rahatsız eder zaten petrol türevidir tüketirse direk kötü durum yaratır çıkarın atın derim

5. deniz kasar

Cevaplar için teşekkür ederim. İyiki sormuşum. Zaten ortada şu an ne yumurta var ne de yuva asılı. Hazırlık aşamasındayken öğrenmiş oldum.

Sayfayı Paylaş