petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuva olmadan çiftleşirlermi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar yerli çek çiftimi eş tutturdum erkek sürekli öpüşmek istiyor küçük kafese aldım dişininde kaçacak yeri kalmadı :) ama büyük kafeste yuvalık var küçükte yok sorun olurmu

2. Tevfik AKTUNÇ

Tolga, yuva takarsan en sağlıklısı olur. Kuşlar çiftleşir sorun olmaz, fakat sağlıklı olan şekli yuva takman olacaktır :)

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yuva olmadan da ciftlesirler. yumurtayı kafes zeminine yapar ama buda saglıklı olmaz. yuva olması en iyisi.

4. Tunç ÇAĞATAY

Zaten çiftleştiklerini görsem takarımda biraz dursun dişinin kızgınlığı geçiyor gibi erkek deseniz 1 yaşında artık tam zamanı 3 aydır kızgın ama kızgınlığı geçse bile dişiler yavru yapabiliyor

5. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Yaklaşık 6 aydır üretiyorum 4 çiftim var 2 bilemedin 3 kez çiftleştiklerini gördüm.Bence rahatsız etme koy yuvayı zamanını onlar çok iyi bilir merak etme.

Sayfayı Paylaş