petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuva temizliği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Bilici tarafından 19 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Bilici

Merhaba Arkadaşlar,

Benim Mubişlerimin YAvruları Çıkalı Yaklaşık Olarak 16 Gun oldu yuvaya baktım dışkı dolu yuvalıkda hiç birşey koymadım kuşları dışarı alıp yuvayı temizlesem acaba bir sıkıntı olurmu veya ne zaman temizlik yapayım.

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yavruları nazikçe temiz bir yere koy ve hızlı bir şekilde yuvanın içindeki pislikleri bir yere at. Kazıman daha doğru olacaktır ama dişi kuş kızabilir.

3. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    kabataslak pislikleri döküp üstüne yeni talaş eklemeniz daha sağlıklı olacaktır

4. Burak Bilici

Acaba Bir ay olsada öylemi temizlesem anneyi kızdırmamak amacı ile temizlemesem birşey olur mu arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş