Karadeniz Pet

Yuva

murat2012

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşlarım 6 gündür ciftlesiyo dışı yuvada ne zaman uzun süre geçirir benim kuş yuvaya girmiyo sadece 2 3 kere girdi çıktı ilk defa yumurta alicam o yüzden bildiğim yok

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuşu rahat bırak fazla ilgilenme bakma yuvalıga uzakdan izleyebilirsin yuvalıga girince kesinlikle yaklaşma rahatsız etme yemını suyunu ver ara sıra temızlık yap hızlı şekilde fazla oyalanma rahat bırak kuşları gerisini onlar halleder

Ben ellemiyorum uzaktan bakıyorum oturduğum yerden yem su değişim alt değişimi o kadar ama hala yuvaya girmiyo

kardeş o kuşa kalmış zamanı gelince girecektir şimdilik hazırlıgını yapıyordur bu süre içinde ona vitamin takviseyi felan yap zor bir dönemden geçiçek kuş

Vitamin takviyesi derkeb

mama yap elma ver ( elmanın cekırdegını kesınlıkle al yaramaz çekirdek yerse ölüme kadar yolu var ) limon suyu ( en fazla 3 damla asit oldugu için zararlı olabilir elma sirkesi bal pekmez kullanabilirsin

Mama vermeyi düşünmüyorum çünkü dişi kusum hemen kilo aliyo mama vermicem onun için haftada 1 kere veya 2 kere suyuna 3 damla limon damlatiyorum

kafana göre kardeşim