Karadeniz Pet

yuvada ne yapiyolar

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Ciftleseceklerine inandigim cift kuslarim ikiside yuvadan nerdeyse hic cikmiyo ciftlestiklerini gormedim ama yuvalik icinde miril miril biseler yapiyolar arada bir cikip tekrardan iceri giriyolar nedendir bilgim kadariyla erkek pek girmez yuvaya ama bizimki cikmiyo yuvadan

Yuvada çiftleşen kuşlar olduğunu duymuştum, ama ne kadar doğrudur bilemem.

Usta iyi biseyse insallah girerler :) ama ciftlesme yok tamam disi kemiriyo yuvaligi ama icraat yok hep yuvalikta ikisi birden acaba bizmi gormmedik ciftlestiklerini anlamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Yuvada çiftleşen kuşlar olduğunu duymuştum, ama ne kadar doğrudur bilemem.

Burdada sordum onu ama olmaz demisti ustalar tunekte olur bide cogunlukla gun dogumunda olur demislerdi belki ondan gormwmisimdir ama diski takibide yapiyorum henüz buyumedi

Usta iyi biseyse insallah girerler :) ama ciftlesme yok tamam disi kemiriyo yuvaligi ama icraat yok hep yuvalikta ikisi birden acaba bizmi gormmedik ciftlestiklerini anlamadim

Siz görmeden çiftleşmiş olabilirler. Sabırlı olun :). İnşallah çiftleşmişlerdir :).

Dostum yuvalikta ciftlesmeleri dusuk bir ihtimal. Eger olursa bile dolu olmaz yumurtalar.

Dostum yuvalikta ciftlesmeleri dusuk bir ihtimal. Eger olursa bile dolu olmaz yumurtalar.

Hocam tunekte bir kere uzerine cikti fakat ciftlesme olmadi indi sonra yuvalikta degilde bi ustad solemisti genelde gun dogumunda ciftlesirler diye bu sekilde olabilirmi eger ciftlesmemisse bile yuvalikta ikisi birden bukadar vakit hecirmesi normalmi

Oylede hocam insan merak ediyo bu arkadasta yimurta belirtisi filan varmis ayrica ciftlestklerinide gormus bende o yok iste gormedim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

++++++++++++

Oylede hocam insan merak ediyo bu arkadasta yimurta belirtisi filan varmis ayrica ciftlestklerinide gormus bende o yok iste gormedim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

++++++++++++
O işte hiç belli olmuyor. Merak ediyorsun, uğraşıyorsun, çabalıyorsun sonuç yok. Sonra bıkıyorsun bir bakıyorsun ki yumurta falan... Yani merak da etsen, kendini de parçalasan bu işin bir gelişim süreci var, bunu merakla değil güzel bakım ve sabırla hızlandırabilirsin. Sabırsızlıkla yapacan herşey belki bu süreci 3 gün 5 gün geriye atıyor...

Yok herhangi bir mudahalem yok zaten temizlik ve bakim disinda tasini mamaaini eksik etmem zaten bwn okadar rahat degilm valla :)

Geri