petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvada ne yapiyolar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Ciftleseceklerine inandigim cift kuslarim ikiside yuvadan nerdeyse hic cikmiyo ciftlestiklerini gormedim ama yuvalik icinde miril miril biseler yapiyolar arada bir cikip tekrardan iceri giriyolar nedendir bilgim kadariyla erkek pek girmez yuvaya ama bizimki cikmiyo yuvadan

2. erkan pehlivan

erkan pehlivan New Member

Beğenileri:
    0
    keşke benımkılerde girse

3. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvada çiftleşen kuşlar olduğunu duymuştum, ama ne kadar doğrudur bilemem.

4. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Usta iyi biseyse insallah girerler :) ama ciftlesme yok tamam disi kemiriyo yuvaligi ama icraat yok hep yuvalikta ikisi birden acaba bizmi gormmedik ciftlestiklerini anlamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Burdada sordum onu ama olmaz demisti ustalar tunekte olur bide cogunlukla gun dogumunda olur demislerdi belki ondan gormwmisimdir ama diski takibide yapiyorum henüz buyumedi

5. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Siz görmeden çiftleşmiş olabilirler. Sabırlı olun :). İnşallah çiftleşmişlerdir :).

6. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Ikisinin birden yuvalikta cok vakit gecirmesi buna isaretmi hocam umutlandirin beni :) :)

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum yuvalikta ciftlesmeleri dusuk bir ihtimal. Eger olursa bile dolu olmaz yumurtalar.

8. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Hocam tunekte bir kere uzerine cikti fakat ciftlesme olmadi indi sonra yuvalikta degilde bi ustad solemisti genelde gun dogumunda ciftlesirler diye bu sekilde olabilirmi eger ciftlesmemisse bile yuvalikta ikisi birden bukadar vakit hecirmesi normalmi

9. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
  10. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Oylede hocam insan merak ediyo bu arkadasta yimurta belirtisi filan varmis ayrica ciftlestklerinide gormus bende o yok iste gormedim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

++++++++++++

11. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hadi hayırlısı bakalım. Siz kuşlarınızın mamasını vs. eksik etmeyin ve sabredin :).

12. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    O işte hiç belli olmuyor. Merak ediyorsun, uğraşıyorsun, çabalıyorsun sonuç yok. Sonra bıkıyorsun bir bakıyorsun ki yumurta falan... Yani merak da etsen, kendini de parçalasan bu işin bir gelişim süreci var, bunu merakla değil güzel bakım ve sabırla hızlandırabilirsin. Sabırsızlıkla yapacan herşey belki bu süreci 3 gün 5 gün geriye atıyor...

13. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Yok herhangi bir mudahalem yok zaten temizlik ve bakim disinda tasini mamaaini eksik etmem zaten bwn okadar rahat degilm valla :)

Sayfayı Paylaş