Karadeniz Pet

yuvadaki muahbbet kusum resimli

okan67

Meraklı Üye
arkadaslar dişi kusum ucus kanatları koptu yuvalıgın ıcı göruldugu gıbı tuy dolu tuylerını döktu kafesınde vıtamın kamar gaga tası kumu herseyı mevcut kusda zayıflamada mevcut önerılerınız nelerdır.

bence bu kuluçkadan sonra dişiyi bi süre dinlendirmeye al yıpranmış yazık hayvan

Uçuş tüylerinin kuluçka döneminde dökülmesi problem mi demek? Yavruları ne renk olacak ben de bunu merak ettim. :D maşallah ikisine de.

.................

Son düzenleme:
O zaman geldiğinde de fotoğraflarını paylaşırsınız görürüz inşallah. :)

Masqllla duzelir

Bazi kuslrda french month hic belli olmuyor buyudukten sonrada kanat uclari dokulebiliyor simdi rahatsiz olup olmadigini yavrulardan anlicaksin yavrularda tuy eksikligi veye kanat uclari cikmazsa french month tur insallah bisey cikmaz

Maşallah çok güzel bir çift kanatlarda eksilmeyi ilk defa görüyorum kuluckadayken bence de dinlendir tüy dokmesi normal ama bu kadarı fazla

Konus disi olucak ama kuslarinizin masallahi var. Hele erkek olana bayildim. Benim yavru kus da kuyruk dusleri dokuldu simdi yenileri cikiyor

Bazi kuslrda french month hic belli olmuyor buyudukten sonrada kanat uclari dokulebiliyor simdi rahatsiz olup olmadigini yavrulardan anlicaksin yavrularda tuy eksikligi veye kanat uclari cikmazsa french month tur insallah bisey cikmaz

hım ama kuluckaya yatmadan bole bı sıkıntı yoktu ne zaman yattı tuyler böle cok dokulmeye basladı

Geri