Karadeniz Pet

Yuvadan Atılan Yavru

>Batuhan FIRAT<

Yeni Üye
Yavrulara mama nasıl verebilirim bunla ilgili bir konu var mı annesi bi tanesini yuvadan attı iş bana düştü.Mama nasıl hazırlayabilirim?

Yavrulara mama nasıl verebilirim bunla ilgili bir konu var mı annesi bi tanesini yuvadan attı iş bana düştü.Mama nasıl hazırlayabilirim?
Hazir elle besleme mamalari var. Ya da irmik, etimek, yumurta gibi maddeleri karistirip sulandirarak siringadan gececek sekilde verebilirsin. Kolay degil ama soylemesi. Sansini dene. Insallah kurtarirsin.

Yavruları elle beslemek için kavanozlarda satılan bebek mamaları da kullanılıyor sanırım. Ama Gökhan ın dediği gibi zor bir iş.Allah kolaylık versin.

yavru 1 haftalık durduk yerde yavruyu attı geri koyuncada bağırıp durdu şırıngayı sağa doğru mu koyucam yoksa direk agzına dogru şırınga versem ciğerine gider mi?

Tamam eğer yapamazssam elle besleme manasını denetim

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu aylarda yuvadan yavru atma olayi normal yuvada sicaklik artığı icin yavruları cok erken atiyorlar ama disarda besler yavruyu

İyide birini atmıs bi kaç gün besliyim geri koymayı deniycem

Yem verdim ama hiç sevmedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

Yem tarifi olan var mı yavru için

bu aksam eve geldiğimde yavrulardan ıkı tanesi yoktu kafesin altında buldum anne dısarı atmıs geri kafese koydum ama yine atarmı acaba kursaklarıda doluydu ustelik yavrulara zarar veririmi