petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvadan atladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abem tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. abem

abem Guest

bu sabah 26 günlük kuşu yuvadan atlamış olarak buldum. kafesin tabanına yem serptim. suluğuda aşağıya koydum. başşka ne yapmalıyım ? (babaları ölmüştü)

2. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
  3. enes yılmaz

yem kırmayı öğrenmesi icin kanarya yemi ve dal darı koy bunlar çok kolay kırıldığı için hemen öğrencek

4. abem

abem Guest

tekrar yuvaya koymamı önerdiler. bir sıkıntı oluşurmu ? kendinden 2 ve 4 gün büyük yavru daha atlamadı.

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvaya geri koyun anne dövmez ise dursun anlaşılan haylaz çıktı bu kanarya yemini benim kuşcu önermedi onun yerine kırılmış yem verdi normal yemle karıştır tabana serp dedi

6. abem

abem Guest

annesinin büyük olan (30 günlük) yavrunun dışarıyı gözlerken içeri soktuğunu görüyorum. bir kere vuruyor yavruya.

7. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    o normal ittirir yuvaya içeri atmak için daha hazır değilsin diyor tam emin olmak için yavrunun kafalarını kontrol edin kellik var mı kellik varsa anne dövüyordur ayırmanız gerekir

Sayfayı Paylaş