Karadeniz Pet

yuvadan atlayan bebeklerim

[MENTION=9848]Gülşen ÖZDEMİR[/MENTION] Maşallah hepsine. Çok iyi oldular Gülşen Hanım. Ben size dedim erken atlar bunlar yeme diye :)

Çok güzeller. Çok sağlıklı kuşlar. Tüyleri kadar ömürleri olsun.

Son düzenleme:
Sanki 30 gün degil daha buyukler gibi gaga rengini tamamen almişlar maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanki 30 gün degil daha buyukler gibi gaga rengini tamamen almişlar maşallah

günlerini tam tuttum bugün itibari ile büyük olanı 32 küçük olanı 30 günlük oldu .büyük tünekte duruyor bi kaç gündür babası gibi çevik tırmanmadan atlıyor her yere :) yem yediğini görmedim daha bi kaç gün daha tutup alıcam erken gelişti tüyleri o yüzden öyleler .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Benim yavrularda gaga siyah olmuyor.çok az ucunda olup geçiyor.

günlerini tam tuttum bugün itibari ile büyük olanı 32 küçük olanı 30 günlük oldu .büyük tünekte duruyor bi kaç gündür babası gibi çevik tırmanmadan atlıyor her yere :) yem yediğini görmedim daha bi kaç gün daha tutup alıcam erken gelişti tüyleri o yüzden öyleler .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Benim yavrularda gaga siyah olmuyor.çok az ucunda olup geçiyor.
Anladım gaga siyahliği oluyordu bende hep suan 45 50 gun olcak nerdeyde gagalar hâlâ siyah halde cok ilginc hizli gelisebiliyorlar demek

Maşallah çok güzeller. Sağlıklı ve uzun ömürlü olurlar inşallah.

Anladım gaga siyahliği oluyordu bende hep suan 45 50 gun olcak nerdeyde gagalar hâlâ siyah halde cok ilginc hizli gelisebiliyorlar demek

Bende onu merak edip sormuştum ama her yavruda olmayabiliyormuş siyahlık benimkilerde hiç olmuyor dediğim gibi kuştan kuşa değişiyormuş 3 aylık mubişimde çiftleşme hareketleri başladı çok erken ilerliyoruz üreme konusunda ^^ sizinkiler gayet sağlıklımı nasıl oldular.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

Maşallah çok güzeller. Sağlıklı ve uzun ömürlü olurlar inşallah.

Tşk ederim yasin bey sizinkilerde uzun ömürlü olsun.yeni yavrunuzada biran önce kavuşursunuz inş.

Bende onu merak edip sormuştum ama her yavruda olmayabiliyormuş siyahlık benimkilerde hiç olmuyor dediğim gibi kuştan kuşa değişiyormuş 3 aylık mubişimde çiftleşme hareketleri başladı çok erken ilerliyoruz üreme konusunda ^^ sizinkiler gayet sağlıklımı nasıl oldular.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

Tşk ederim yasin bey sizinkilerde uzun ömürlü olsun.yeni yavrunuzada biran önce kavuşursunuz inş.
Ben malesef anne ve babayi kaybettim 2 yavru kaldi elimde

[/COLOR]

Tşk ederim yasin bey sizinkilerde uzun ömürlü olsun.yeni yavrunuzada biran önce kavuşursunuz inş.[/QUOTE]

Sağolun Gülşen Hanım. Yarın inşallah yavru işi tamam gibi. Forumdaki bütün arkadaşlara destekleri için teşekkür ederim.

benim minikler 30 gün olmadan atladılar maaşallah sizlerle paylaşmak istedim.
annemiz 3. kuluçka 3. yumurtasında ama hepsini idare ediyorlar çok şükür benim kümeste dişim ne derse o oluyor :)

kaç kuşunuz var aynı kafeste? 3 mü bir de kafesinizin uzaktan fotosunu çekebilir misiniz?

kafesimin uzaktan görüntüsü bu konunun sonunda mevcut toplam 7 oldular 4 te yumurta var. http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha.../cekirdek-aile-kuslarimdan-kareler-45588.html