petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvadan Atlayan yavru hakkında!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umutlu27 tarafından 1 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. umutlu27

umutlu27 New Member

Beğenileri:
    0
    sanırım bir aylık olan büyük yavru yuvadan sürekli atlıyor.. defalarca akşam yuvaya koyuyorum sabah bakıyorum yuvadan çıkmış. Önce annesi atıyor sandım ama bir kaç kez kendi çıkma teşebbüsüne şahit oldum...anne ve baba da problem yok yavruyu besliyorlar. kafesin dibine yem koysam yem kırmayı falan öğrenmiş midir? yavruyu yuvaya koymaya devam edeyim mi? Aşağıda resimi paylaşıyorum...Teşekkürler...

http://i.hizliresim.com/pzodjz.jpg

2. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Popusundaki tüyler tamamlandiysa korkmaniza gerek yok ayirabilirsiniz. Kafes tabanina aspur koyup gozlemleyin. Ve sanırım dişi.

#2 Alican Aydın, 1 Mart 2016
    Son düzenleme: 1 Mart 2016
  3. NeDemekŞakir

NeDemekŞakir New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvanın derinliği yeterince yüksek değil mi kaç cm ? Mama,dal darı,aspur gibi yiyecekler koyun ilk başta öğrenecektir yem kırmayı zamanla.Tabana su koymayı da unutmayın.Kolay gelsin.

4. umutlu27

umutlu27 New Member

Beğenileri:
    0
    yuvanın derinliği yeterince yüksek diye düşünüyorum..dediğiniz gibi dal darı aspur ve yulaf koyacağım kafese...suyu nasıl koyayım? birde kafes çok kirli yuvalıkta öyle..yavalıkta üç yavru daha var temizlik yapsam bir sıkıntı olmaz değil mi?

5. NeDemekŞakir

NeDemekŞakir New Member

Beğenileri:
    0
    Normal derin olmayan bir kapta koyun şimdi yavru suyun yerini bulamaz daha.Kafes ve yuva temizliğine gelince yeterince büyümüş zaten yavrularınız dikkatli bir sekilde temizliğinizi yapın sorun olmayacaktır.Yuva tabanına talaş koymanızı tavsiye ederim.

6. umutlu27

umutlu27 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler...

Sayfayı Paylaş