Karadeniz Pet

Yuvadan atlayan yavrucuk :):)

Deniz Berk SUMAN

Meraklı Üye
Onun adı ÇITIR :cool: Daha 27 Günlük. 2 Gün önce atladı yuvadan :) daha doğrusu annesi attı kafeste ıstemıyor. Bugun ona kabuksuz yem aldım kendi başının çağresine bakıyor. :) :)

Ve bu arada cinsiyeti bellimi ?

Son düzenleme:
ceresi tam anlaşılmıyor dostum ama dişi gibi

4 tane kardeşi annesinin yanında yuvada kalıyor. Bu çıtırcığı annesi yuvadan attı :(

dişi gibi duruyor ama belli olmaz daha çok küçük bu arada hayırlı olsun çook tatlıı

birkaç gün sonra kabuksuz yemlerin arasına kabuklu yemler de atın en azından %50 oranında. aksi taktirde kabuksuz yem yemeyi tercih edecektir.
hayırlı olsun :)

ben kırabıleceğini düşünüp şimdi koymustum. Dediğiniz gibi %50 %50 koydum bazen kırıyor bazen kıramıyor

Çok guzel bir rengi var dişi gibi duruyor ama net değil

Benimkinin tüyleri böyle değil daha ama atlayacak.

Onun adı ÇITIR :cool: Daha 27 Günlük. 2 Gün önce atladı yuvadan :) daha doğrusu annesi attı kafeste ıstemıyor. Bugun ona kabuksuz yem aldım kendi başının çağresine bakıyor. :) :)

Ve bu arada cinsiyeti bellimi ?

ben bu bebişe bayııılllldııımmmmmmm
Maaşallah çok tatlı ve rengide çok güzel ..bakışlarıda öyle ..

Erken atmış annesi yuvadan. Ama yem kırabiliyorsa sorun yok maşallah

siz %50 oranında devam edin. kabuksuzları yese yeter şimdi. kardeşleri yem kırmaya başlar başlamaz kardeşlerini de bu kafese alın. 2-3 gün içerisinde onlardan öğrenir.

Çok guzel bir rengi var dişi gibi duruyor ama net değil

teşekkürler sağolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Benimkinin tüyleri böyle değil daha ama atlayacak.

inşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

ben bu bebişe bayııılllldııımmmmmmm
Maaşallah çok tatlı ve rengide çok güzel ..bakışlarıda öyle ..

Daha güzelleri sizin olsunn :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

Erken atmış annesi yuvadan. Ama yem kırabiliyorsa sorun yok maşallah

Evet erken attı. Kafestete barındırmıyordu nedense tüyünü falan yoldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

siz %50 oranında devam edin. kabuksuzları yese yeter şimdi. kardeşleri yem kırmaya başlar başlamaz kardeşlerini de bu kafese alın. 2-3 gün içerisinde onlardan öğrenir.

Tavsiye için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

mslah benimki gibi seninkide erken atlamis :) ona kucuk bir tabak koy icine kabuklu yemle kabuksuz yemi karistir oyle cabuk ogrenir :)

İlk başta öyle yapmıştım ama sonra yerden daha rahat yiyebileceğini düşündüm

Çok Güzel Kuş Galiba Gözünün Alt Kısmına Birde Darbe Almış ..

Geri