Karadeniz Pet

yuvadan çıkmıyor?

mücahitejderha

Meraklı Üye
arkadaşlar dişi kuşum 4 gündür hep yuvada çok nadir çıkıyor mesela 3 defa çıkıyorsa 2 tanesinde bi kaç yem yiyip tekrar giriyor 3.de çiftleşiyorlar sonra yine giriyor. erkek sürekli dişiye kusuyor. ve dişi hep kabarık duruyor 4 gündür hiç normal durduğunu görmedim bi saniye bile, şöyle anlatayım kuşum beyaz ilk öyle gördüğümde hamster zannettim bi anlık o derece kabarık duruyor ve hiç düzelmiyor yuvalıkdada düzelmiyor. ilk 13 gün önce çiftleşmişlerdi halen yumurta yok işte yuvadanda çıkmıyor hepde kabarık neden böyle acaba bilgisi olan var mı??
resim atamıyorum telefonumun kamerası pek iyi değil atsamda bişey anlaşılmaz diye düşünüyorum :D ve hep yuvada olduğu için rahatsız etmekde istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

güncellllllllllllllllllllllllllllll

Havuç ve mama takviyesine devam et bir de nane varsa ver benim kuşlara iyi geliyor nane

Kızıştırmak için kullananlar varmış bir de daha hareketli oluyor bendeki kuşlar

tamam da ben kızıştırmakiçin soru sormadım zaten benim kuşlar çiftleşiyor onda sorun yok ben başka bişey sormuştum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

güncellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Rahatsiz etmemeniz iyi olmus kusun kabarik durmasini cozemedim resim olsaydi iyi olurdu. Havucuysa bence arkadas kuslari daha istekli hale getirmek icin soylemis burada

Rahatsiz etmemeniz iyi olmus kusun kabarik durmasini cozemedim resim olsaydi iyi olurdu. Havucuysa bence arkadas kuslari daha istekli hale getirmek icin soylemis burada

biliyorum havuç falan mamada 2 günde bir veriyorum zaten.. zeten benim kafa mı karıştıranda kuşun hep ama hep kabarık durmuası bunun nedenini öğrenmek istiyorumm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

güncellllllllllllllllllllllllllllllll

sürekli yuvada yattığı için dışarı çıktığı bi kaç sn ye de tüylerini düzeltemiyor diye düşünüyorum.

sürekli yuvada yattığı için dışarı çıktığı bi kaç sn ye de tüylerini düzeltemiyor diye düşünüyorum.

hayır işte dışarı çıkıyor bi kaç yem yiyip giriyor bazende çıkıyor çiftleşiyor yani biraz uzun duruyor. çiftleştikleri zamandada öyle kabarık duruyor. ben bunu merak ediyorum işte

Çiftleştiklerini görmüşsünüz , yuvaya da giriyor bekleyin sabırlı olun..

Ayni sorun bendede var ciflestiklerine bir kere sahit oldum oda cok kisa sure disi genelde yuvanin kosesinde pusuyor disarida ciksa tunekte kabarik duruyor kanatlarida baya dusuk ama 14 gundur yumurta yok mama takviyesi vitamin takviyesi diazyme 256 takviyesi hic bisey degistirmedi disinin durumunu bende cozmus degilim

Kuşunuz çiftleşiyorsa herhangi bir sağlık sorunu olduğunu düşünmüyorum. Maşaallah bereketli üretimler

Bazilari 15 gun bazilari 20 gune bile bekleyenleri gordum forumda bak diski tarafi siskinlik varmi weya kursak olan tarafta varmi siskinlik varsa bilkii yakin zamanda yumurtlar kus yumurtlayacak olmasa yuvaliktan cikmamazlik yapmaz sabir esin bekleyin biraz 1 hafta kadar insallah en yakin zamanda alirsiniz yavru

Ayni sorun bendede var ciflestiklerine bir kere sahit oldum oda cok kisa sure disi genelde yuvanin kosesinde pusuyor disarida ciksa tunekte kabarik duruyor kanatlarida baya dusuk ama 14 gundur yumurta yok mama takviyesi vitamin takviyesi diazyme 256 takviyesi hic bisey degistirmedi disinin durumunu bende cozmus degilim

Ben çok kez sahit oldum benimde bugün 14 gün oldu. Kuyrugunda dusne yok kanadinda biraz dusme var o kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:42 --

Bazilari 15 gun bazilari 20 gune bile bekleyenleri gordum forumda bak diski tarafi siskinlik varmi weya kursak olan tarafta varmi siskinlik varsa bilkii yakin zamanda yumurtlar kus yumurtlayacak olmasa yuvaliktan cikmamazlik yapmaz sabir esin bekleyin biraz 1 hafta kadar insallah en yakin zamanda alirsiniz yavru

kursak tarafında biraz şişlik var galiba kabarık durduğundan pek fark edemiyorum. ama popo kısmında şişlik yok

Ben çok kez sahit oldum benimde bugün 14 gün oldu. Kuyrugunda dusne yok kanadinda biraz dusme var o kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:42 --

kursak tarafında biraz şişlik var galiba kabarık durduğundan pek fark edemiyorum. ama popo kısmında şişlik yok

Benimkindede kabardiginda popo sis duruyor ama yanina yaklastigimda tuyleri duzeliyor kanatlar hala dusuk popoda sislik belli belirsiz kursakta sislik var

Geri