petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvadan düşen karga yavrusu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nihal_goksu tarafından 1 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    ne yer ne içer hangi boyda şırınga ile beslenilir bebe muhabbet kuşu maması işe yarar mı? avis isimli tıbbi kafes kuşları için vitaminim vardı bunu ekleyebilirmiyim?

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    729
    buna cevap bulmak çok zor... inş yardımcı olacak birileri çıkar

3. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    2 sene önce yaralı 4-6 aylık karga 10 gün bakıp veterinere götürmüşdüm iyleşince dogaya salmışdım bu süreçde büyük salmada bakdım un kurdu dondurulmuş karades solucan yumurta sarısı ekmek içi gibi şeyler le beslemişdim tabi 10. gün veterinere götürdüm. ortalama 3 ay bende kaldı daha sonra balkona bırdakdım ucma denemeleri yapdı ve dogaya saldıgımda bile beni asla bırakmadı. Kargalar yapılan kötülügüde iyiligide asla unutmazlar.

#3 Ahmet caliskan, 1 Haziran 2016
    Son düzenleme: 1 Haziran 2016
  4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ben zamanında parklarda bahçelerde birçok serçe yavrusu bulup bakıp doğaya saldım. Onları genelde ekmek içini ıslatarak solucan tarzı yukardan veriyordum ve yiyorlardı. Kargalar için bu pek de sorun olmaz. Ayrıca ince bulgur ıslatıp verebilirsiniz. Suyunu yere koyun o keşfedip içer zaten. Onun haricinde vitamin vs. konusu için pek bir şey diyemeyeceğim.

5. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    60
    Benim arkadaşım saksağan beslemişti iki kere. Sürekli yumurta yapıp veriyordu ve hayvan çok seviyordu.

6. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    İnsallah karganın anası babası seni yavrusunu alırken görmemiştir, aksi takdirde başına bela alırsın, dikkatli ol karga yavrusunu seninle görürlerse çok kindar hayvanlardir

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    açıkcası iyilik yaptığını söyleyemeyeceğim , kargalar çok gerçekten kindar ve hafızaları cok kuvvetlidir , yavruyu almasaydın anne babası onu alırdı yuvaya tekrar , seni alırken görmüşlerse takip etmişlerdir..

ben yıllar önce minik bir karga yavrusunu aldım evime götürdüm , ve yemin ediyorum ki 2 hafta boyunca evimden cıkarken devamlı saldırıya veya korkutmaya çalıştılar beni en sonunda yavruyu bıraktığımda 1 hafta daha vdevam ettii bu tacizler sonrasında kesildi o yüzden kargaları hiç sevmem .

8. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    ben buğday nişastası ve ekmek içini karıştırıp verdim arada su verdim normal boy bir şırınga ile verdim ne kadar da bir beslemem gerekiyor bilen var mı?

Sayfayı Paylaş