petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvadan talaş çıkarma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cavusdenizli tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. cavusdenizli

selamlar benim kuşlar bir aydır yuvanın içine girip çıkıolar. talaş vardı hep dışarı attılar saman koydum onuda atıyolar benım ne yapmam gerek. tüy değişimleri yeni bitti.

2. kenan

kenan Guest

Çok ince kum gibi olan talaşları atmıyorlar az bişey bulup koyarsan bi sorun kalmaz

3. Duranettin ERAYDIN

kuş kumu serin tabanına çok az yeterli

4. cavusdenizli

peki o talaşlar ilerde yavru olursa gözlerine falan gidip sorun olurmuki

5. kenan

kenan Guest

Hayır olmaz çok olmamak kaydıyla koyabilirsin zaten kuş boş yuvalığa girdiğinde yuvalığın içini kemirerek ince talaş halinde yuvayı yaptığını göreceksin

6. cavusdenizli

çok tesekkur ederim bunlar ne zaman yumurtlA r bi bilginiz varmı yuvalıktan çıkmıyola bazen ikisi birden giriyo ama dişi daha çok içinde

7. kenan

kenan Guest

Kesin gün vermek mümkün değil ancak resim atarsan yumurta varmı yokmu onu söyliyebiliriz

8. cavusdenizli

nasıl atcam resim

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

talaş i sadece işilerine yarariyanlari birakiyorlar gerisini atiyolar bende koymuştum şimdi sadece yumurta koyaciği yerde az bişey var okadar.

10. cavusdenizli

resim nasıl atcam??

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hizliresim.com dan link ler var onlari sonra mesaj yazdiğin yerde sari renk ve dağ resimi görürsün ona tıklıcan link var onu oraya tıkılcaksın dostum. bu kadar kolay.

Sayfayı Paylaş