Karadeniz Pet

Yuvalara alisamadi daha

benridvan47

Yeni Üye
Merhabalar ben yeni başlayanlardan im.
10 cift muhabbet kusu aldim 2hafta önce ama Daha alisamadilar yuvalara oraya bile bakmiyor.destek ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
0d7a1f3b36e1805f7920f8e84fc86b5a.jpg

Merhabalar ben yeni başlayanlardan im.
10 cift muhabbet kusu aldim 2hafta önce ama Daha alisamadilar yuvalara oraya bile bakmiyor.destek ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
0d7a1f3b36e1805f7920f8e84fc86b5a.jpg
Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Yuvalıklara girerler. Daha 2 hafta olmuş. Alışınca başlarlar girip çıkmaya. Şu an strestediler. Ne yapsan girmezler. Bazıları yem koyar ama çözüm değil. Bence deneme ve biraz daha sabret.

3 çiftim hariç diğerleri yeni eşleştirdim. Alişirlarmi sizce ?

Hayırlı olsun,bereketli üretimler

Zaten cook hevesliyim birde yavru da oldumu düşünemiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:22 -->-> Daha önceki mesaj 07:21 --

Teşekkürler cihan bey inşallah.

Hayırlı Üretimler Zamana Bırak Herşeyi Zamanla Alışacaklardır Kendinden Örnek Al Daha Yeni Taşındıgın Bi İl de Yada İlçede Nasıl Yabancılık Çekiyorsun Her Ortama Girip Çıkamıyorsun Oda Aynı Öyle Zamanla Ortama Ayak Uydurcaklardır.

Öncellkile maşallah. Onlara biraz zaman tanıyın. Hemen alışmazlar.

Peki bunların haftalık veya aylik ilaç veya vitamin vs gibi tavsiyeleriniz varmidir.

Kafeste Olması Gerekenler Yemi, Kuş Kumu, Gaga Taşı, Kalamar Kemiği, Suyu,

Ve Sularına Vitamin İlave Edebilirsin Ek Yem Olarak Haftada 1 Kere Doğal Darı Verebilirsin.

Yavru Almak İstiyorsan Sularını Hergün Tazele Yemlerine Hergün Üfle Temiz Ve Güvenilir Ortam Hazırla Onlara.

Kuşların Hastalıgı Yoksa İlaç Kullanmana Gerek Yok.

Son düzenleme:
Rica Ederim Herzaman Yardımcı Olmaya Hazırım.

kardeşim bende bu hatayı yaptım kuslar ilk geldiği gün yuvalık takılmaz kuslar şimdi stresteler ve onlara göre zor tavsiyem yuvalığı çıkar kuslar ilk bi kendileri alıssın kusları öpüsürken görürsen ve öterlerse sitres bitmiştir o zmn tak yuvalığı en az 1 hafta sürer bu durum tabi sen blirsin ben tavsiye ediyorum

Geri