petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığa alıştırma...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aziz SARI tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Merhaba arkadaşlar , kafes değişimi sırasında dişi kuşum yuvalıktan korktu. O gün bugündür girmiyor içeri . girdiği zaman da hemen çıkıyor. Eskiden hiç içinden çıkmazdı. Tekrar alıştırmak için neler yapılmalı. Şuan yuvalık yerine yemliğin üzerinde duruyor sürekli.

2. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Yok mu bilen veya bir akıl veren bu forum da bu konuda .

3. Ali KOÇAK
    Gizli

zamanı gelince kendisi girecektir.

4. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Sorun zamanla alakalı değil . Ben kendimi yanlış anlattım galiba.. :) Sorun galiba yuvalıktan ürktü. Ben kafes taşıma sırasında yuvalığın içinde tutarak taşımıştım . Ondan sonra hiç yuvalıkla ilgilenmediler. İş kızışmalarını beklemekse zaten kızışkınlar.

5. Ali KOÇAK
    Gizli

zaman derken yanlış anlaşılmasın yerdeğişikliği olduysa,kafes değişikliği olduğundada yada yuvalıktan bi şekilde korktuysada biraz zamana ihtiyacı var ben temizlerken yuvalığı düşrdüm 2 ay hiç girmedi sonradan bi baktım yuvalığı kazıyor bence tekrar girerler.

6. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Sizce yuvalığı bir süre kaldırmalımıyım... Hani özlerlerse tekrar girerler belki ..

7. Celalettin TOPAL
    Gizli

Sadece bekleyın zamana bırakın

Sayfayı Paylaş