petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalığa alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Resul OZYAMAN tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Yeni dişi kuşumu alalı 1 hafta oldu ve eşki dişiler 1-2 günde yuvalığa giriyordu bunun girdiğini bırakın merakla göz ucuyla baktığını bilene görmedim birde dişi erkek kızgın kuş dişiden daha yavru alınmamış birde benim aldığım kişi yuvakta folluk kullanmıyor benim yuvalık büyük ve folluklu ondan mı alışması felan birde kendim 1 kere soktum alışsın diye hemen kaçmaya çalışıyor kapıdan birde led taksam sıkıntı olur mu ? :)

2. Tunç ÇAĞATAY

Muhabbet kuşları korkak kuşlardır zorla sokarsanız oraya girmez birdaha zaten hazır olduğunda girecektir zorla sokmak doğru değil. Sabır etmeyi öğrenin sürekli eş değiştirmeyin.

3. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    eşleri zorunlu olarak değiştiriyorum 2 kere değiştirdim 1. eşi öldü 2. eşi küçükdü ve eş olmamışlardı bu seferki maşallah yem veriyorlar birbirine ve dişi bazen erkek kaşıyorlar birbirlerini birde benim dişi 1-1.5 yaşında ama kuyrukda düşme ve yüzde çekilme yok neden ?

4. Tunç ÇAĞATAY

Çiftleşme olmadan neden kuyrukta düşme ve çekilme olsun yumurta büyüdükçe bunlar olur.

5. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Kuşda çiftleşme oldu diyor kardeşim 5 gün önce demek ki kardeşim yanlış görmüş.

#5 Resul OZYAMAN, 5 Kasım 2014
    Son düzenleme: 5 Kasım 2014

Sayfayı Paylaş