Karadeniz Pet

Yuvalığa girip çıkmalar :)

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
Selamlar arkadaslar 2 haftadir takip ediyorum kafese vurup duruyor ve 2 gundur disi yuvaliga girip cikiyor bunun sebebi yuvaya alismasi mi yoksa yumurtlayacagin habercisi mi ?

hayirli olsssunnnn masalllah

dişinin ön ve arkadan resmini çek , birde tabanın resmini çek sana hemen olup olmadığını söyleyim :)

yada sen gözlemle kanatlarda düşme , popoda şişlik , kalamar kemiğini aşırı tüketme , yuvalığı kazıma ve normalınde katkat daha büyük pisliyor ise yumurta geliyor demektir..

sevinçli haberlerini bekliyoruz..

Selamınaleyküm.1 çift kuşum vardı üretmek istiyorum hobi olarak gittim 1 çift kuş daha aldım ama getirdiğimde Çiftlerin dişilerini değiştim . Değiştim 1 çift sürekli dişi yuvaya girip cıkıyor içerde oturuyor erkek kapının önünde başını içeri sokuyor öpüşme oluyor habire içeri dışarı fark etmez ama bi türlü çiftleşmediler göremedim . Dier çift iste erkek dişiden kaçıyor bi nevi hoşlanmıyor dişi yuvaya giriyor erkek peşinden gitmiyor uzakdan izliyor aynı tünek de durmuyolar . Bilgi alabilir miyim mama vitamin herşey veriyorum

Merhaba arkadaşlar 2 aydır bende olan bir çift m.kuşum var yumurta almak istiyorm. Çoğu kez saldığım da erkek ciftleşmeye çalışıyor dişi ise fazla oralı olmuyordu ama çoğu kez ciftleştiler ve son 4-5 gündür dişi kuş Nr zman baksam Yuvalıkta hatta çoğu zaman ikisi birden yuvalıkta sizce yumurtlar mı?

Selamınaleyküm.1 çift kuşum vardı üretmek istiyorum hobi olarak gittim 1 çift kuş daha aldım ama getirdiğimde Çiftlerin dişilerini değiştim . Değiştim 1 çift sürekli dişi yuvaya girip cıkıyor içerde oturuyor erkek kapının önünde başını içeri sokuyor öpüşme oluyor habire içeri dışarı fark etmez ama bi türlü çiftleşmediler göremedim . Dier çift iste erkek dişiden kaçıyor bi nevi hoşlanmıyor dişi yuvaya giriyor erkek peşinden gitmiyor uzakdan izliyor aynı tünek de durmuyolar . Bilgi alabilir miyim mama vitamin herşey veriyorum

Kafese tek tünek koy o zman mecbur Yanyana durup anlaşacaklar ve ciftleşme görmediysen kardeşim yuvalık koyma kafese

Geri