petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalığa giriş ve kazı çaılışmaları :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FatihGülhan tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar yaklasık 2 3 hafta once aldıgım ciftimdeki dişi ilk geldigi gunden beri yuvalıga giriyordu bu son 4 5 gündür gününün çoğunu yuvalıkta geçiriyor mesela 5 dakika odaya girsem ışıgı açsam hemen giriyor ama hiç tüy bırakmamıs yuvalıga geçen bi ikitane gördüm sonra onlarıda temizlemis sizce böyle tüy bırakmaması normalmi (not yuvalıgın altına hiçbir şey koymuyorum ayrıca 1 hatadır falan yuvalıgı kemiriyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

vgkonu bbg

2. Efe Çalışkan

sen hiç yuvalığa müdahale etme açıp bakma bile kendisi içini hazırlar kemirmeleride ondandır yakında yumurtular gelir :D

3. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    ben bu aralar hergün 1 kere bakıyorum tüy bırakmısmı diye artık bakmim o zaman

4. Efe Çalışkan

yuvalıkla uğraşılmasını hele ki bide yumurtlama arafesindeyse kuş hiç hoşlanmaz rahatsız olur bi nevi namahrem gibi düşün :D içinede hiç birşey koyma kendisi saten sağı solu kazıyarak kendine bi ortam hazırlar :D

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    simdiden yumurtalar kirilmasin diye talas koyabilirsin alisin talasa sonradan koyarsan bakmaz yavrulara. yuva hazirligindadir rahatsiz etme arkadasa katiliyorum benim disi lutinom yuvayi okadar kemirdiki yuvanin ortasinda cok buyuk bir delik oldu bende yeni yuvalik almisdim mecburen :D

Sayfayı Paylaş