Karadeniz Pet

yuvalığa giriş ve kazı çaılışmaları :)

FatihGülhan

Meraklı Üye
arkadaslar yaklasık 2 3 hafta once aldıgım ciftimdeki dişi ilk geldigi gunden beri yuvalıga giriyordu bu son 4 5 gündür gününün çoğunu yuvalıkta geçiriyor mesela 5 dakika odaya girsem ışıgı açsam hemen giriyor ama hiç tüy bırakmamıs yuvalıga geçen bi ikitane gördüm sonra onlarıda temizlemis sizce böyle tüy bırakmaması normalmi (not yuvalıgın altına hiçbir şey koymuyorum ayrıca 1 hatadır falan yuvalıgı kemiriyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

vgkonu bbg

sen hiç yuvalığa müdahale etme açıp bakma bile kendisi içini hazırlar kemirmeleride ondandır yakında yumurtular gelir :D

ben bu aralar hergün 1 kere bakıyorum tüy bırakmısmı diye artık bakmim o zaman

yuvalıkla uğraşılmasını hele ki bide yumurtlama arafesindeyse kuş hiç hoşlanmaz rahatsız olur bi nevi namahrem gibi düşün :D içinede hiç birşey koyma kendisi saten sağı solu kazıyarak kendine bi ortam hazırlar :D

simdiden yumurtalar kirilmasin diye talas koyabilirsin alisin talasa sonradan koyarsan bakmaz yavrulara. yuva hazirligindadir rahatsiz etme arkadasa katiliyorum benim disi lutinom yuvayi okadar kemirdiki yuvanin ortasinda cok buyuk bir delik oldu bende yeni yuvalik almisdim mecburen :D

Geri