petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvaliga girme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem DEDE tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Erdem DEDE

S.a arkadaslar benim disi kusumun yuvaliga ilgisi artti icine girmesede kafasini uzatip icine bakiyo sizce bu ciftlesmeye bir adim dahami yaklastigimizi gosteriyo

2. Kürşat TEKMEN58

evet sn karışma ilgilenme

3. Sevtap DERİN

Benimki de bu aralar pek hareketli. Erkeği kaşırken tüylerini koparıp yuvanın içine atıyor içine girip kemirmeye başladı. Umarım çiftleşirler. Hadi hayırlı olsun. :) Çok fazla ilgilenme bu aralar. Kafeste oyuncak, ayna falan varsa çıkart. Altlarını çok sık değiştirme.

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bazen sadece merak ettiği içinde bakabilir ama sen yinede yumurtlayacakmış gibi davran.

5. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Inşallah yumurta yaparlar.

6. Erdem DEDE

İnşallab omer diger arkadaslarda tesekkur ederim

7. Dilek M. Dönmez

Benım kusta gırıyodu bıraktı gırmeyı uzuldum acıkcası.

8. llua66yzgtll

Bende yeni taktıgımda sürekli içine girip duruyor yerleri kazımaya çalışıyordu. Bende içine bi mukavva kestim küçük onu parçaladı. bi hafta sonra felanda yumurtladı.

9. H. Mehmet YILDIZ

Yuvalığı biraz yem koy..

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilgisinin artması iyi birsey. yumurta yapmaya hazırlanıyor yavas yavas

11. Erdem DEDE

Valla benim kuş ilgisizdi yavru kuş sesi dinletiim müziğide yuvalığın üstüne koydum o şekilde ilgsi arttı şimdi dış tarafının yanlarını kemiriyor

Sayfayı Paylaş