petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvaliga girmeme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bulut YILDIZ tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Bulut YILDIZ

Merhaba kuslarimin yerini degistirdim demistim yeni yerden diyebilirsiniz ama ben sanmiyorum kuslar birbirlerine surekli kur yapiyorlar hic durmadan cok hareketliler kafeste kosusturuyotlar ama disi kus hic yuvaya girmiyor neden olabilir nijere karsiyim havuc ve mama veriyorum daha ne yapabilirim?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Daha tam alismamislardir , kuslariniz kiziskin zaten , 1 ay icinde yuvaya girmiyorsa birdaha zor olur eslesmeleri , yani es tutmamis olabilirler

3. Naim Boysan

Nijere neden karsisin

4. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Nijer yaglanma ve tuy dokulmesi yapar yani yumurta alicam diye nijer verirsiniz bu seferde tuylenmeye girince disi yumurtlamaz

5. Naim Boysan

Sadece yaglanma yapar o yuzden yem kabina 1 cay kasjgi konuluyor

Sayfayı Paylaş