petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalığa nasıl ilgi duymalarını sağlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. arkadaslar bugn kuşlarıma yawru muhhbet kuşu sesı dınletmeye basladım ssı yuvalıga yakın yerde tutup dınlettım önce yaklaştılar yuvalığa dgru ama sonra eskı erlerıne gerı döndüler kuşlarımın yuvalığa ilgi duymalarını nasıl sağlarım yardımcı olurmusunuz

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ben kuşlarıma hiçbir şey yapmadım. kendileri merak etti girip çıkmaya başladı.

3. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Yiyecekleri bol ve çeşitli olursa yuvalığa ilgisi artar.

4. o nsı oluck yuvalıga yakınmı koymalıym yemlerını

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

bnce herseylerı tam bırde siz söleyın eksık bırseymı yapıyorum ıkı tne yemlıgı var gaga tası kemıgı krekerı sulugu mamada yapıyorum verıyorum bska ne ypmam azm eksık ne yapıorum bılmıorm

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Senin yapabileceğin bir şey yok. Zamanla alışacaktır bu işler sabır ister.

6. artık bnde sabır kalmadı :) eksık bırseylerı oldugunuda sanmıyorum sürekli dipdibeler eksık bısylerı olduguda sanmıyorum üstelik onlara bırde salma yaptım koca kafes ucusup duruyolr bska ne ypmm lazm

Sayfayı Paylaş