petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığı cikartsam mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alparslan66 tarafından 28 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Arkadaslar benim kusum eslesti tam yumurta belirtileri olurken tüye girdi simdi erkekte onu zorluyor acaba yuvayi cikartsam mı
    Bide tüy de ne versem iyi olur önerilerinizi bekliyorum

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yuvalik kalsin gozlemle. tuydeki kusa yulaf verebilirsin. Havuc verebilirsin.

3. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Tmm tesekkur ederim

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yuvalık takılı olsun arada banyo verin

5. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Bu tüy dökümü icin vitaminler varmış daha hızlı atlatiyomus bu süreci ondan alsam faydasi olur mu acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Yardim lutfen

6. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Eğer yumurta belirtileri varsa yuvalığı çıkarmak doğru olmaz.Benim tüm dişilerim genelde tüy dökümünde kuluçkaya giriyorlar.Tabiki bol bol mama takviyesi yapmak gerek.Nekton guruplarından vitamin takviyesi verebilirsin.

7. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Valla buralarda nektonu bulmam çok zor deep bulursam yine iyi yani teşekkür ederim mamayi verme diyolar yedikce kizisir yumurtayi sürmez diyolar asli varmi acaba

8. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Benim kuşlarımın diyetinde mama sürekli bulunmakta.Yani bir bakıma tüm ihtiyaçlarını mama sayesinde karşılıyor.İçerisine bir çok katkı maddesi ekliyorum ben.Yavrulu olanlara ayrı,Yavrusu olmayanlara ayrı hazırlıyorum :)

9. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Bende veriyordum niye veriyon kizistirir o yumurtlatmaz dedi bu abim sürekli opusur dedi bende biraktim baslamalimiyim geri

Sayfayı Paylaş