Karadeniz Pet

Yuvalığı cikartsam mı

Alparslan66

Meraklı Üye
Arkadaslar benim kusum eslesti tam yumurta belirtileri olurken tüye girdi simdi erkekte onu zorluyor acaba yuvayi cikartsam mı
Bide tüy de ne versem iyi olur önerilerinizi bekliyorum

Yuvalik kalsin gozlemle. tuydeki kusa yulaf verebilirsin. Havuc verebilirsin.

Yuvalık takılı olsun arada banyo verin

Bu tüy dökümü icin vitaminler varmış daha hızlı atlatiyomus bu süreci ondan alsam faydasi olur mu acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Yardim lutfen

Eğer yumurta belirtileri varsa yuvalığı çıkarmak doğru olmaz.Benim tüm dişilerim genelde tüy dökümünde kuluçkaya giriyorlar.Tabiki bol bol mama takviyesi yapmak gerek.Nekton guruplarından vitamin takviyesi verebilirsin.

Valla buralarda nektonu bulmam çok zor deep bulursam yine iyi yani teşekkür ederim mamayi verme diyolar yedikce kizisir yumurtayi sürmez diyolar asli varmi acaba

Benim kuşlarımın diyetinde mama sürekli bulunmakta.Yani bir bakıma tüm ihtiyaçlarını mama sayesinde karşılıyor.İçerisine bir çok katkı maddesi ekliyorum ben.Yavrulu olanlara ayrı,Yavrusu olmayanlara ayrı hazırlıyorum :)

Bende veriyordum niye veriyon kizistirir o yumurtlatmaz dedi bu abim sürekli opusur dedi bende biraktim baslamalimiyim geri

Geri