petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalığı temizlemelimiyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fatih22222 tarafından 2 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    kuşum yumurta yaptı talaş atmıştım ama talaşı dışarı attı ve bugün yuvaluğa baktım baya bi kirlenmiş nasıl temizlerim rahatsızda etmek istemiyorum. ilk yumurta 15 de geldi. Bana bi fikir verin yoksa pire falan olacak diye korkuyorum.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yuvayi temizlemenize gerek yok kuslarinizi ilaclayin yeter

3. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Bence de temizlemeyin ama normal marangoz talaşi yerine hamster talaşi kullansaniz daha cok verim alirsiniz. Hem daha yumuşak hem kimyasal icermiyo. Bu arada kuslar Sultan papagani mi ? Muhabbet kusu yumurtasi daha kucuk oluyo

4. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    Yok muhabbet kuşu yerlisinden :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:05 -->-> Daha önceki mesaj 07:58 --

hocalarım ilk yavru çıktı tüm yavrular çıktıktan sonra temizlemeliyim demi yuvalığı

Sayfayı Paylaş