petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığın bitlenmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rukiye Kalyoncu tarafından 24 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar bit mi tam olarak emin değilim ama yavru kuşlara bakmak için yuvalığı açtıgımda küçük küçük şeyler gördüm bit bunların olup olmadıgını nasıl anlayabilirim anne-babada hiç kaşınma görmedim birde eğer bitse neler yapmam gerekiyor ? Şu an yuvada daha çok küçük yavrular var.? Yardım ederseniz sevinirim :confused:

2. Ahmet Koluk

Beğenileri:
    23
    Yuvada Talaş Varmı ?

3. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Yoktu ama ben yuvalığı temzilemeden 2.kuluçkadan olan yavrular daha hepsi dışarı çıkmadan dişi kuş yuvalığa tekrar yumurta yapmıştı,yani kısacası yuvalık zaten pisti birde üstüne bir kuluçka daha yapınca baya bir pislendi :(

4. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    temizlemek zorundasın bitse yavruya çok zararı olur

5. Ahmet Koluk

Beğenileri:
    23
    Kuşlar için Bit ilaçları var o ilaclardan alıp yuvalığa sık daha sonra 10 dk bekle yuvalığı yıka kurutup geri tak ama yuvanın içindeki yavruyu ve yumurtayı almak için elini sadece su ile yıka yavru kuşu kafesim bikenarına koy yumurtaları anne kuşa gostermeden al ama şuan tavsiye etmem dişi yuş tum yumurtarı yumurtlıyana kadar bekle

#5 Ahmet Koluk, 25 Eylül 2016
    Son düzenleme: 25 Eylül 2016

Sayfayı Paylaş