petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığın yerini değiştirmek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mete Aytun AYDIN tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mete Aytun AYDIN

Arkadaşlar yuvalığımın hali alttaki resimde gördüğünüz gibiyken;

Sonradan bu hale getirdim ve kuşlarım yuvalığı kemirmeye başladı,katır kütür kemiriyorlar :D. Ama hala yuvalığa girdiklerini görmedim :(.

Üreme olayının yuvalığın yerinin değişmesi ile bir alakası var mı? Yoksa kuşlarım meraktan mı kemiriyorlar? Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum. Vereceğiniz bütün cevaplar için teşekkür ederim.

2. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bi sorun olmaz yumurtası olmayan kuş için gende sürekli degişdirmeyin

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    yuvalık yeriyle üremenin bir alakası yok...önemli olan kuşların durumu yuvalığın değil ;)

4. Eren ERDEM

Kafesinize hayran kaldım :D

5. Mustafa Çakır

yuvalığın yeri boşken çok önemli değil. alıştıkları yerdende çok fazla oynatmazsanız daha iyi olur. kafesiniz de çok güzel nerden aldınız, özel yapım kafesmi yoksa.

6. Mete Aytun AYDIN

7. Eren ERDEM

O markanın tüm kafesleri güzelmiş şimdi baktım da. Ancak fiyat epey tuzlu :D

8. Yılmaz Ç.

Bende kafesi değiştirmiştim. Eskiden yuvalığa girerlerdi kafes değiştikten sonra hiç girmemeye başladılar ama sonradan alıştılar. Sizinkide öyle bir durum olmuş merak etmeyin alışınca girerler.

9. Mehmet ŞEKER

bu kafesin fiyatı ne kadar

10. Eren ERDEM

11. Zeliha BAŞER

Konuyla çok alakası yok ama 2. 3. fotoğrafta kafesin tabanında karton mu var yoksa özel bi aparat mı? Aynı kafesin biraz küçüğünü kullanıyorum ben de gazete serince kenar kısımlar boş kalıyor dışkılar yapışıyor, biraz zaman kaybettiriyor temizlerken o yüzden sordum. :)

12. Mete Aytun AYDIN

Evet. Şekline göre karton kesip yerleştirdim. Benim kuşlarımın gazete yemek gibi bi alışkanlıkları olduğu için :D karton kuşlarım için daha iyi oldu.

Sayfayı Paylaş