Karadeniz Pet

yuvalık büyük mü?

bysmtnc

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar linkteki yuvalıktan aldım plastik folluklu. çokmu büyük sizce.1 çiftim var yerli çift hatta dişi pakistan da olabilir erkekten daha ufak tefek.yakında 1 çift daha almayı düşünüyorum.o çiftim ya çek takım olcak yada ingiliz kırığı.yuvalık büyükmü? henüz olmadı ama olursa kuluçkada problem yaşarmıyım.

Büyük Ahşap Muhabbet Yuvası+ Folluk.........8.69 GittiGidiyor'da 144591945

nekadar büyük okadar iyi kuşun kuyrugu ve kanatlarını rahatça harket ettirmesi iyi olur

bir üretici ufak olması daha iyidir plastik follukta randıman alamazsın demişti ama forumdaki çoğu kişi de plastik folluklu yuva kullanıyo.aldık inşallah yavru görürüz.

Benim yuvalık bundan daha büyük. Özellikle yavruların büyüme aşamasında hem sıkışıklık olmuyor hemde anne rahat ilgileniyor. Sadece büyük yuvalığı annenin ısıtması zor oluyor. O da kuşların bulunduğu oda sıcaksa zaten sorun olmaz

teşekkür ederim arkadaşlar.

O ürünü bende aldım. Aynı mağazadan almışız. Kullanan biri olarak tavsiye edebilirim. Yuvalık içine tam oturuyor. Rahat kullanışlı. Kuşlarımda gayet güzel sevdiler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

O ürünü bende aldım. Aynı mağazadan almışız. Kullanan biri olarak tavsiye edebilirim. Yuvalık içine tam oturuyor. Rahat kullanışlı. Kuşlarımda gayet güzel sevdiler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

vida çakmışsınız yuvalığa neden diye sorabilirmiyim.bide yuvalık tüneği sizede delikle uyumsuz mu geldi? yuva deliğini biraz daha açmam gerekecek tünek girmiyo oraya.

Ben çiviyi çıkardım. Vide daha sağlam. Takılı iken çivinin çıkmasını istemem. Hertürlü tehlikeyi bertaraf etmek lazım. Sonuçta kuluçkada iken stres kuşun en büyük düşmanı ayrıca yumurtaların kırılma ihtimali vs vs. Yuvalık tüneğinin özelliği o onu hafif zorlamayla sıkıştırın oraya. girmiyorsada tahtayı hafif yontun bıçak yardımıyla.

Ben çiviyi çıkardım. Vide daha sağlam. Takılı iken çivinin çıkmasını istemem. Hertürlü tehlikeyi bertaraf etmek lazım. Sonuçta kuluçkada iken stres kuşun en büyük düşmanı ayrıca yumurtaların kırılma ihtimali vs vs. Yuvalık tüneğinin özelliği o onu hafif zorlamayla sıkıştırın oraya. girmiyorsada tahtayı hafif yontun bıçak yardımıyla.

anladım.teşekkür ederim.

Geri