petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalık büyük mü?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bysmtnc tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar linkteki yuvalıktan aldım plastik folluklu. çokmu büyük sizce.1 çiftim var yerli çift hatta dişi pakistan da olabilir erkekten daha ufak tefek.yakında 1 çift daha almayı düşünüyorum.o çiftim ya çek takım olcak yada ingiliz kırığı.yuvalık büyükmü? henüz olmadı ama olursa kuluçkada problem yaşarmıyım.

Büyük Ahşap Muhabbet Yuvası+ Folluk.........8.69 GittiGidiyor'da 144591945

2. SertacSAYAR

nekadar büyük okadar iyi kuşun kuyrugu ve kanatlarını rahatça harket ettirmesi iyi olur

3. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    büyük yuvalık ıyıdır

4. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    bir üretici ufak olması daha iyidir plastik follukta randıman alamazsın demişti ama forumdaki çoğu kişi de plastik folluklu yuva kullanıyo.aldık inşallah yavru görürüz.

5. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Benim yuvalık bundan daha büyük. Özellikle yavruların büyüme aşamasında hem sıkışıklık olmuyor hemde anne rahat ilgileniyor. Sadece büyük yuvalığı annenin ısıtması zor oluyor. O da kuşların bulunduğu oda sıcaksa zaten sorun olmaz

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Bence uygun boyutta.
    Hayırlı üretimler

7. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar.

8. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    O ürünü bende aldım. Aynı mağazadan almışız. Kullanan biri olarak tavsiye edebilirim. Yuvalık içine tam oturuyor. Rahat kullanışlı. Kuşlarımda gayet güzel sevdiler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

9. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    vida çakmışsınız yuvalığa neden diye sorabilirmiyim.bide yuvalık tüneği sizede delikle uyumsuz mu geldi? yuva deliğini biraz daha açmam gerekecek tünek girmiyo oraya.

10. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Ben çiviyi çıkardım. Vide daha sağlam. Takılı iken çivinin çıkmasını istemem. Hertürlü tehlikeyi bertaraf etmek lazım. Sonuçta kuluçkada iken stres kuşun en büyük düşmanı ayrıca yumurtaların kırılma ihtimali vs vs. Yuvalık tüneğinin özelliği o onu hafif zorlamayla sıkıştırın oraya. girmiyorsada tahtayı hafif yontun bıçak yardımıyla.

11. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0

anladım.teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş