Karadeniz Pet

Yuvalık Düştü İlk Yumurta Kırıldı :(((

hocam ne gerek var sahte yumurtaya hayvan yuvalığı benimsemiş hayvanların duygularıyla oynamamak gerekir onlarda can yuvada yatıyorsa yumurta gelir diye düşünüyorum

Taner bey teşekkürler. Bu konuda deneyimsiz olduğum için kuş ne şekilde rahatlayacaksa onu yapmaya çalışıyorum. Ama haklısınız. Kısmetmiş diyelim, yenisini bekleyelim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

Arkadaşlar merhaba, dişi kuş yumurtaya devam ediyor. Bugün yumurtlamış yine. Yuvalıkta kuluçkadaydı. Ben açınca kaçtı, gördüm yumurtayı. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

5kVgVM.jpg

0kD1DD.jpg

d2bPbZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

Merhaba,

İlk yumurtanın olduğu gün yuvalık düşmüştü ve ilk yumurta kırılmıştı. Ertesi gün yumurtlama devam etti ve bir tane daha yumurtladı. Ancak bunun ardından 3'üncü gün olmasına karşın daha yumurtlamadı. Ancak yumurta var gibi poposunda ve yumurtaya yatıyor. Acaba daha yumurtlamayacak mı? İki yumurtlama arasında 3 gün süre normal midir?

Geri