Karadeniz Pet

Yuvalık Hakkında Bilgi İstiyorum

Kayahan Günay

Paylaşımcı Üye
Yuvalıgın İçine Kuş Kumumu Koymam Daha Mantıklı Yoksa Talaş Mı Hangisi Daha İyidir ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

Şimdiden Bilgileriniz İçin Teşekkürler.

Evet aynı soruyu ben de merak ediyorum. Genelde talaş koymak daha iyi diyorlar...

Ozaman 2 Mizde Bekliycez Ve Sitedeki Yetkililer Ney Koycamızı Söyliycek Bize :)

maşallah çok tatlılar o sade beyaz olan dişimi ?

bana ful beyaz bi dişi lazımdı nekadar diyosun ona yada satıyomusun

Maalesef satmıyorum yeni aldım ayrıca beyaz dişi fotoğrafta yok senin gördüğün sarı gri erkek :))

beyaz dişi fotoda var hatta agaçta ortada sarı yeşil kuşun yanında :)

yes alttada var :) alt fotoda daha net görünüyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

ortadaki yavrulugun soldan 2. deliğinin orda :)

yan yana duran üç kuştan sarı yeşilin yanındakini söylüyorsan işte o sarı gri beyaz değil :)

ozaman benim gözler bozulmuş ben onu hala beyaz olarak görüyorum :)

Sarı gri ve onun yavrularını şimdiden çok merak ediyorum :)

Daha Bi Cevap Alamadım Arkadaşlar Bu Soruya

Talaş Koymanızı tavsiye ederim ben Bütün Yuvalıklarıma Talaş Koyuyorum Çünkü Kumda Sıkıntı yaşarsınız En iyisi talaş hemster talaşı..Hayırlı üretimler

Hamster talaşı. Paketi 5-6 tl. Bir sene yeter sıkıltırılmış pakette çünkü. Kum koymayın hem serin tutar yumurtalar bozulur hem yavruların dışkısından Çamura Dönüyor. Talaş Tam tersi kurutuyor dışkıyı. Özellikle kışın asla kum önermiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

Bu arada sohbet ettiğinizden iki sayfa olunca ben gerekli bilgi verilmiştir diye bakmadım ve bir çok üretici bakmamıştır konu uzun olunca hatta eski konu zannetmiştir. Haberiniz olsun :)

Az talaş koymanızı öneriyorum

ben yumurta varken kepek kullanıyorum kepek yumurtayı sıcak tutuyor yavrular biraz büyüdümü talaş koyuyorum

Geri