petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve toprak tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. toprak

toprak Guest

Arkadaşlar kuşum yumurladı ve 3 tane yumurtası var şuan daha olurmu bilmiyorum sorum şu yuvalıktaki talaşı attı yumurtalar yuvalıkta talaş falan yok sıkıntı yaratırmı bu ne yapmam gerekir....

2. Hürkan YILMAZ

Tamam istemiyorsa sıkıntı yoktur talaş filan koymayıın.3tane yumurtası varsa daha 3-4 tane daha yapar.

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yuvalıkda oluk varsa sorun olmaz ama yoksa butun yumurtları alltına almakda zorlanır fıre cok olur

4. toprak

toprak Guest

Teşekkürler arkadaşlar...

5. 4tük3eindik

kendi attıysa bişey olmaz

6. Abdurrahman CENGİZ

zaman zaman azar azar yine koyun fazla koymayın o yine atacaktır varsın atsın o attıkça siz azar azar koymaya devam edin yumurtaların sağlığı için

7. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuş istemediyse atar siz tekrar koymayın yuvayla oynamayın kuş rahatsız olursa yumurtalara yatmaz.

8. Abdurrahman CENGİZ

benim kuşlarda atıyordu ben çok az az koyuyordum yine fazla olmamak kaydıyla

Sayfayı Paylaş